Ešivá

Ešivá tady teď vidíte tuten příspěvek,

znamená to, že jsem dostala dovču a taky jsme na ni skutečně odjeli. A kam jinam, než do našim oblíbených Novohradek, kde jsme letos ještě nebyli .


A protože je to místo, kde bývá problém se signálkem, tak možná nebudu úplně na příjmu a články by se dostavily tím pádem se zpožděním. Ale.. uvidíme 🙂 . Třebas se zadaří se přihlásit a dát echo, co provozujou ohařiska.

A mějte se krásnově.

 

5 komentářů u „Ešivá

  1. Hmm tak nic, zrovna dneska, když vyšel tenhle článek., tak se vracíme domů a já do peří neb jsem mi mizerně ???

  2. Jesis, paninko, to je mi hrozne lito! 🙁 Vam vsem asi jeste vic, opoustet nechtene tamni raj – tak aspon preju brzky uzdraveni v peri!

  3. jéééé a to mě mrzí-já vám to tak přála,jste se tak těšily
    no njo krk jedn zlobivej nesympatickej…
    takže zase k Mudr?-nebo samodomoléčba?

  4. No jo, no, milé čtenářstvo, jsem zdechlina a odjet z milůvaných Novohradek mě stálo hodně přemlouvání. A teď poctivě fakt ležím a ani právě nepíšu, protože v pondělí prostě do tý práce už musím. Tak prosím omluvte fšicí výpadek a moc díkuju všem za pochopení a politování. Těšila jsem se na výlety a houby a moc si toho neužila. Ale! Něco málo je, jen to budu muset dopsat dodatečně, až budu u počítadla dýl, než teď na pět minut, kdy si vařím čaj.
    Brtník právě vypadnul s hárafší Taliprtkou a poblázněným Rumíčkem do lesůch. Tak tu moc nezlobte a jak říká strejda Šwacenégr – I’LL BE BACK!!! 😀 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..