Tali Hari :D

Ne z Tali se nestala následovnice špionky Maty Hari. Jen se prostě rozhárala 😀

Na apríla, pěkně přesně . Ftipálka jedna.  No tak jsem zvědavá, jak to zvládneme tentokrát. Ten první týden celkem šel, řekla bych.  I o tom víkendu srážecím – kdy to bylo šestý a sedmý den, to bylo na pohodu. Na všechny strany, páč i ten Vašíček to zvládal, nejen Rumíček. Ten měl jen trochu skleslou náladu, když se mu domů nastěhoval Maršál Koněf 😀 😀 😀 . Ale jinak cajk.

Blbnout začal až v neděli odpoledne, kdy jsme si zajeli na chalupu. Nicméně teda, je to hodnej hošíček a tak když jsem je položila u záhonu na matrace-každej měl svou kousek od toho druhýho, abych je měla pod dozorem, fungovalo to. Jen si prostě občas kvoknul 😀 .

No pak už se nám to pochopitelně posunulo do jiných výšin 🙂 . Tali změnila barvu hárání a Rumoušek změnil kvokání. Na pískání. A zvýšil intenzitu snahy se nejen dvořit, ale taky se posunout do finální fáze 😀 😀 . Což naštěstí Tali zatím neopětuje. V úterý to bylo devátý den a seřvala ho večer na tři doby. Opět i  s tím, že to seřvání bylo cinknutý kvičením, protože pořád jí je takový žinantní dát jemu, kterej má zatím doma velení, do tý držky doopravdy. Jsem jí vždycky oporou, i když pochopitelně – vzhledem k tomu, že bydlíme v paneláku – mírním trochu ten projev. Ale vždy je to o tom, že Rumíčka vykážu do patřičných mezí. Aby viděla, že to není špatně se bránit, a že v právu je ona. A trošku ji vždycky poňuňám, aby se na sebe tak nezlobila 😀 . Ještě to jde, že pod dozorem jsme všichni pohromadě, jen každej na jiným pelíšku.

Večer jsme si na střídačku dali trošku hlavylámání. Žádný složitostě, páč ani na jedný straně není mozková dostatečnost. Jen čistě pamlsky naházený v krabicích s korkovýma špuntama. Ať prostě přijdou na jiný myšlenky. A s Rumíčkem jsme si dali masakéro vo mědvěda. Vééliký masakéro, medvěd lítal vzduchem. Pak každej trošku ešče nákupní košíček nosil, to taky nejsou složitostě nějaký. No a pak už se šlo ven. A večer před spaním, když už byli na pelíšcích jsem si k nim sedla – hlavně teda k Rumíčkovi, aby měl taky nějaký výhody a krapítek jsem ho namasážovala. Je teda šichta ho teď přimět k tomu, aby ležel v klidu. Jakýkoliv projev laskavosti ho rozpumprdlíkuje a nejradši by se kolem člověka ovinul jak lijána. Což by nebylo nic závadnýho, ale vede to k tomu, že se pak celej rofajrovanej odpálí za svou vyvolenou. Nicméně jsem byla nekompromisní, že mudlat se nebudeme a budeme v klyyyduuu ležeet a nehejbat se . A pánčička nás bude masírovat. Uklidnil se a jen funěl, občas si vzdychnul, jak těžkej život von to má, ale nakonec si uvědomil, že to uklidnění taky není úplně marný a ukolíbalo ho to do klidu a spánku.

A já pak mohla na chvilku skočit taky za Tali a jít hnípat. Páč nejen ty dva čtvernožce to hárání utaví. Bejt za policajta je děsně náročná věc. A taky – když se spí….. tak se spí. Takže se neharaší. Pravda v neděli v noci Rumíček i kníknul, ale bylo mu vysvětleno, že toto není v noci žádoucí činnost, tak to zabalil. A hlavně byl teda přesunut do kůchně. Ta má na něj takovel lepčejší vliv, je tam víc v klidu.

Nu takže – držte palce, už sjíždíme s kopečka, tak ať to ubrzdíme 😀 😀 😀 .

24 komentářů u „Tali Hari :D

 1. Tali Hari
  to je nadpis tvl chuděra malá, kdyby vona vědila, kolik lidí v republice ví,
  že zrovna vona to teď “dostala” 😀

  Ták hlaně ať už je to za váma 🙂

  1. ……………….dyby vona vědila, kolik lidí v republice ví,
   že zrovna vona to teď “dostala” ……………..

   neeeee 😀 😀 ty seš nejvíc největší kretýnooooooooooooooo!!! 😀

   Náhodou jí musím pochválit, jak svědomitá hárafka je, pěkně se čistí a uklízí po sobě, Rumoušovi dává do držky, na vodítku chodí klidně. Takže takhle je to pohoda. Je šikulka

 2. ty seš nejvíc největší kretýnooooooooooooooo!
  nejsem, vím jak bylo mně, když jsem to dostala poprvé a říkala
  mamce ať to nikde neříká, jsem se prostě styděla a hned druhý den
  jsme přišly na návštěvu a vona před celou rodinou:
  “Máme doma ženskou” !!!
  tvl bych se tehdá zakopala 100 metrůch pod zem a jí jsem měla vzít sebou!

  Nicméně ano, s Koníky to budu tady taky řešit, páč jsem neznalá věci 😀

  Protože mají potřebu čištění tak nejsem zastánce “kalhotek”

 3. vl bych se tehdá zakopala 100 metrůch pod zem a jí jsem měla vzít sebou!….

  no to bez debaty, to neni na koberec, to je na travní koberec!!!!!!!!!!!!!! Škoda, žes už tehdy neměla ten Dávivec 😀

  jasně, pěkně navostro ať je. Přes pelíšek starý povlečení, ručníky a prostě se vytírá

   1. 😀 😀 😀 tak já už na ni měla natrénováno vod Rumajzla ,to je fakt jak přes kopírák 😀 😀 😀 . Tady v tomhle ohledu se Tymos fakt dost činil 😀

 4. Tali Hari. Ruži Hari. Rumik a Troldik harakiri. 😀
  Tak at brzdite uspesne dolu z kopecka! Btw, zase ji ma takovou obri?
  Dennyky
  “když jsem to dostala poprvé a říkala
  mamce ať to nikde neříká, jsem se prostě styděla a hned druhý den
  jsme přišly na návštěvu a vona před celou rodinou:
  “Máme doma ženskou” !!!”
  Eeejch, traumata z detstvi. Moje mati zase pochvalne kvitovala, ze “uz ji rostou prsíčka” a pak mi tajnosnubne predala knizku “Děvčátka, na slovíčko” 🙂 Na co si clovek vsechno pri harani cubek nevzpomene. 😀

  1. Tali Hari. Ruži Hari. Rumik a Troldik harakiri. ?

   😀 😀 😀 harakikirý ešče naščestí ne, ale kikirý jo, ale tak byli jsme si skorem dvě hodinky venku, pěkně práce v poli (sundavala jsem z něj díky tomu pěkně klíšťáky 🙁 ) a tak se to dá. KOukali jsme na film a jeden leží u stolu, druhej u lednice. Jo a Rumouš dostal tak slušnou držkovku, že to mě u Tali překvapilo. Konečně : D . Ale stejně si pak přišla pro potvrzení, že může 🙂 . A je fajn teda, že s náma drží basu i v těch dnech, kdy by to mohlo zajímat i ji.

   … Moje mati…..

   ty jo, tak to je pro mě trochu překvápko takovýhle reakce, chudera každá holčička, která tímdle projde

 5. Fifino
  uz ji rostou prsíčka”
  tak tohle je taky hláška na pěst tvl!
  Já žádnou knížku nedostala, mamka s námi nikdy o takových věcech nemluvila,
  vše jsem věděla od starší ségry, v trochu jiném podání 😀

  Přesně to jsem si říkala, na co všechno si čék vzpomene….

  PetraK
  ééé Talinka dělala jabadabadůůů 😀

 6. harakiri aneb hati kari a vzdy si pri kati vzpomenu na tali a denyky a fifi a.umru smichy a zadusim se tim.kari… 🙂

  1. a zadusim se tim.kari…

   a na náhrobku bude stát:

   Zemřela na následky hárání po požití kari 😀

    1. No a pak po kom to ten pes – teda fena! – má! 🙂

     Nicméně dneska je to patnáctý den, Rumouš dostal zase na budku, tak už to snad otáčíme k lepším zítřkům. Ale ono v podstatě ani ty fčerejšky a dnešky nebyly tak děsný.

     1. Ruzice bude mit ve stredu tejden. Jak byl Pruh ze spusteni v excitaci prvni asi dva dny, ted je klid. Pred bouri. Ruzice mu na hubu nedava, ignoruje ho, kdyz neni v tom nej.
      Bezva, ze u vas se to preklopilo uz na ty lepsi zitrky! 🙂

 7. Fifi
  tak se taky držte, i když u vás je to poklidnější, tak ale stejně, aby to přeci jen neprožíval.

  Já jsem zas krapet zmatená s tím jak to teda je 😀 😀 . Páč teď Tali nekape – předcházelo tomu to období, kdy kapala málo a byla to světlá barva, a v tu dobu to bylo ze strany Rumíčka nejurputnější, kdysi psala Xerxová, že když nekape je to to nejkritičtější období. A u nás se to jakoby uklidnilo. Minule se už vůbec nerozkapala, takže konec nebyl poznat. Očekávám, že to bude stejný.

 8. Jak to je? Dle feny indivindi. Nektera spusti kapani, jina vubec ne. A je to barevny do cervena. Pak v nejlepsim maj ty buchty (pokud nemaj skryty harani) votekly fest a nic moc uz ani nekape, a kdyz, tak svetlejsi, nebo kapou a nepoznas rozdil. A spulej se na celej svet. No a pak zpravidla nekapou uz vubec, jen se smrstujou, ale na funkci to nema vliva, i dlouho po nej dnech se muze prihodit sex. Takze to mas sesumirovany dobre. No, a kdyz ma fena treba cysty nekde, tak krvaci jak ranena svine treba cely tri tejdny, mesic. Konec poznas az, kdyz uz k ni ani cizi pes necuchne, bych rekla.
  Pekne to mas sesumirovany, Xerxova mela recht a ty uz taky zacinas bejt v harani orijentovana. 🙂

  1. mi přijde že to právě nemám sumírovaný – mám v tom hokej a bramboračku 🙂 zas.
   hele:
   1.4. první kapka klasická barva krve – až do 7.4. mohli bejt v pohodě pohromadě. Pak už bylo vidět, že Rumíček přitlačil na pilku, takže to už nejen bydleli, ale i spali separé.
   10. den se barva hárání změnila na světlou, Tali furt na Rumíčka hudrala, kapala už míň – to všechno až do
   13. dne , kdy ho od sebe neodháněla (ale taky nevyvíjela aktivitu, páč je to furt ešče mimino co neví). Na tý chalupě se to hůř kontroluje, ale myslím, že pokud nekapala minimálně tak spíš nekapala vůbec. tenhle jeden den.
   14. den už bylo zase snažší si všimnout že kape, ale to hlavně, když se třeba zvedla, nebo skočila. Na Rumíčka nereagovala ani tak, ani tak.
   15. den – už nekape. A Rumouš už dostal pekelně do držky

   Tady bych si já sama za sebe řekla, že ty nej dny už proběhly /pochopitelně, že nebezpečí stále číhá/

   No a tetkon – právě já bych si řekla, že ty nej dny byly na tý chalupě, ale hrčí mi tam ta poznámka od Xerxový – že jakmile přestane kapat, tak nepočítat s tím, že hárání skončilo, že naopak jest v tom nejlepším. ………… , že takhle si kolikrát lidi naběhli, že mysleli, že už je konec a tramtadadá
   Já je pochopitelně k sobě nepustím bez dozoru ještě, ale….. tjo asi jsem si to nějako zmatlala, jako pokaždý ostatně :D. Teď už by to nej mělo být sakra za náma-i podle toho co píšeš, nebo se pletu?

   Tali naštěstí nekrvácí – krom toho prvního hárání – nějak výrazně. Jasně, že na začátku je toho trochu víc, ale není to nic šílenýho, přijde mi to takový přirozený množství. Naopak se to pěkně uklidnilo, takže to mi dělá radost.

 9. No, popisujes to pomerne zmatene, cort aby se v tom vyznal. Proste chvili kape, chvili ne, a pak zase jo, coz je zcela normal, bych rekla. A chovani se ji meni taky, ale v neprimy umere ke kapani ci nekapani. 😀 Za vama to bude, az Talifrnda splaskne, to muze bejt klidne ty tri tejdny ci dyl. Ze je na psa hnusna a da mu do huby, nic neznamena, to muze bejt bububu a vzapeti jehee, zenichu, hop a skok. Zde musim opet vzpomenout tu kurtyzanu Kremylovou, seniorskou, tejden po nejakym stareckym delsim harani, spaskla, bez vytoku a? 😀 tadaa, s Troldou kastratovym svazana vic nez tesnym poutem. 😀
  Ja hlavne obdivuju Rumika, ze zvlada s ni bejt po boku, krom tech jasnych oplodnovacich dnu. Ale na dovcu byste to uz meli mit snad v pohode, kdyz te tak ctu, ne?

  1. …. da mu do huby, nic neznamena, to muze bejt bububu a vzapeti jehee, zenichu, hop a skok…..

   aha, fajn, dobrý vědět, já si myslela, že jak vona už na něj začne zasejc bublat, že huž vona sama nechce, ale pravda , je to ženská, názor změnit může dycinky 😀 Jako ta pani Křemýlová

   …., spaskla,…
   krucináál, tak ale pak už teda podle čeho to posoudit, že jo. Píšeš že za náma to bude až Tali splaskne a tady Křemýl se staví proti všem pravidlům. To aby člověk radši snad počkal půl roku a to už zasejc ale hárá…….. 😀 😀 blázinec.

   EDIT: On je Rumíček moje duše hodná a čistá, a my se fakt naoplátku snažíme co to jde, aby to bylo co nejstravitelnější.

 10. Fifi – jo a ještě k tomu fungování při hárání – já jsem v době, když k nám přišla Talířová v jedný diskuzi narazila na takovou sympatickou paní se sympatickými názory a vyměňovala jsem si s ní v týhle oblasti názory na to, jak v tuhle dobu fungovat – protože vždycky měla smíšenou smečku – tož se mi z její strany potvrdilo, že takhle, jak to provozujeme, by to jít mohlo. jasně, pokud budu mít psa hormonálního šílence, bude to o něčem jiným, ale ten režim, jak to máme my, oni měli taky. Jen v tu nej dobu, třebas dvě tři noci, spala ona s pesanem v jedný místnosti a manžel s fenkama v jiný. To my zatím nemusíme, ale už jsem tentokrát měla pocit, že na to třebas i dojde, aby právě v noci Rumíček nepípal, ale nakonec se to zvládlo tak jako doteď. Ale jinak je taky většinu času – když jsou pochopitelně oni přítomni, mají pohromadě a jen jsou každý na svým pelíšku a musí se to dozorovat. No uvidíme, uvidíme, jak to bude v budoucnu, protože pořád ještě nepovažuju Tali za dospělou a tudíž si uvědomující, co jí příroda velí. To je taky dost zásadní věc, páč když netáhnou za jeden provaz, je to pochopitelně mnohem snažší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..