Tý v..e!!!!!

Vypadlo ze mě ve čtvrtek odpoledne.

Před tím jsem si ovšem musela dojít na poštu. Ve středu odpoledne jsem po sto letech koukla kontrolně do schránky a tam……… poštovní papír nějakej. Pleskla jsem ho do rozečtený knížky a že ho pak hned vyndám a dám do kůchně na stůl. Ani jsem nevěděla pro koho to poštovní upozornění vlastně je. 

Jak je mým dobrým zvykem, tak ledva jsem odložila knížku na botník u dveří, ani jsem si na nějakej poštovní papír nevzdechla. Jen jsem odhodila věci a mazala nakupovat do sámošky, páč Brtnik se blížil dom s ohařiskama a bylo jednoduší se vypařit a přivítat se s nima až po nákupu, než absolvovat ten cirkus v tenhle moment. Takže knížka odložena i s papírem a po nákupu jsem si taky ani nevzdechla, páč Brtnik přišel s nápadem skočit si na pizzu. Kdo by si vzdechnul na byrokracii, když se může jít nažrat 😀 . No ne? Ovšem po návratu na mě padlo cosi, co mě vzápětí položilo do postele až do rána bílýho. Takže to taky nic.

Až ráno v tramvaji, když jsem knížku otevřela, jsem na papír narazila. A opět se nepodívala, pro koho je. Až……….. v práci. Protože mi došlo, že jsme sto let ve schránce nebyli, tak aby nebyl pro jednoho z nás nějakej průser úřední, když si to něco nevyzvedneme. Aha, tak pro Brtnika to nejni, na poštu musim já. Ty jo kdo co s čim zas jako votravuje?????? Napadlo mě jediný, že by se ozval katastrální úřad, páč tam byly při dědickým řízení po otci nesrovnalosti. No jo, to nebude asi zas nic jinýho. Zas napíšou, že to nebylo dotažený do konce a tak má jeho žena smolikof a přepsaný to na ní ještě nebude. A kvůli takový blbosti já zas budu trčet na poště.

A že sem teda trčela. Můj lísteček ukazoval číslo 32. Na tabulích nebylo nic nižšího než přes stovku nebo přes tři stovky. A furt tam lítaly tyhle čísla. No super, ty jo, to jako, že pak začneme rovnou od jedničky? 🙁 Krapítek mě vomejvali a už jsem se chtěla zvednout, že tam vyrazím jindy. Pak jsem si řekla, že když už tam čekám takovou dobu………… . Trpělivost prej přináší růže. Mně ne, mě po nějakým čase přinesla úlevu. Nebudem začínat od jedničky, páč tam právě skočila dvacka. Ale i tak, tjo dvanáct čísel, mě šlehne. 

Heh, šlehlo mě, ale ne pro těch dvanáct čísel. Ani poté,  co jsem si zásilku vyzvedla a nebyl to dopis od katastrálního úřadu, ale jakejsi balíček zvláštního placatýho a nepravidelnýho tvaru. Kalendář????????????  Nebo co to je? A proč mi ho posílá nějaká Romana Volná z Mladý Boleslavi??? Dyk ji neznám vůbec, kdo to je kruci?? Reklama ňáká, nebo co????? Milá Romana oblepila balíček tak poctivě, že jsem nemohla ukojit svou zvědavost a milej balik rozcupovat hned na poště, nebo při čekání na tramvaj, kdy jsem rumplovala okrajema. Sakra hergot!! To nevydržim!!

Ale jo, vydržela, vydržela, páč vydržel i ten balik jeden nedobytnej. Doma jsem provedla řádný uvítání s ohařskou delegací a s mužem svým a uuuuutikala do kůchně. Pleskla jsem balíček na stůl, drapla nůžky a šla kuchat. 

A PAK MĚ ŠLEHLO!!!!!!!!!

Někteří – tedy takhle NĚKTERÉ!! již tuší, co na mě z toho balíčku vykouklo. A vy ostatní, co netušíte, tak jako jsem netušila já, tak čumte, páč promiňte, ale v tomdle případku se nedá napsat, koukejte. To totiž nevystihuje naprosto nic. Já totiž chci abyste fšicí čuměli. Abyste čuměli, jak skvělý lidi na světě běhaj a který mi život přihrál.  Ač moc netuším, kdo všechno patří do toho zločineckýho gangu, kterej tohle ukuchtil, tak vězte holky, že tenhle moment přesně zapadl k tý debatě, o který jsme mluvily na fóru. Endorfiny vyjely ven v hojném počtu, jak Blanický rytíři, když naše země vyhlásí poplach. Ovšem tedy oni na rozdíl od těch endorfinů vlastně ještě nevyjeli.

DÁMY TOHLE, TO JE BOMBA, MOC DÍKUJU.

A vy ostatní se prosím kochejte. Teda ne, čumte 😀 😀 😀 😀 . To je co???

 

HOOOLKY TO JE TAKOVÁ PARÁDA!!!  TO JE SKVĚLÝ TRIČKO!! BOMBASTICKÝ TRIČKOOOOOO.

Jak jste to prosim vás vymyslely, jak vás to napadlo??? Koukejte mi to šécko říct, sem zvědavá, jak když jsem se nemohla dostat na poště do toho balíčku 😀 😀 . A řekla jsem si, že udržím na uzdě svoje emoce a ani nepípnu, ani nepípnu, nic vám nenapíšu, budu dělat pěnu na pivu až do zejtra, kdy tady vyjde tenhle článek 🙂

DĚKUJU!!!!! JSTE SKVĚLÝ!!! UDĚLALY JSTE MI DĚSNOU RADOST!!!! JE TO DO VÁS HROZNĚ HEZKÝ A JÁ SE TU USMÍVÁM  JAKO BLBEČEK. A JEŠTĚ HODNĚ DLOUHO BUDU, A PAK TAKY POKAŽDÝ, KDYŽ SI TO TRIČKO VEZMU. A TO HNED ZEJTRA!!

 

P.S. Holky, bylo to dost pekelný bejt takhle potichu a nevlítnout hned na fóru a neječet nadšením, ale shodli jsme se s Brtníkem, že to by bylo málo 😀 . Ještě jednou díky moc. 

40 komentářů u „Tý v..e!!!!!

 1. Já se tu tlemím ještě teď….jsem moc ráda, že se Ti líbí.
  Napadlo mě to, páč jsme měli mít v subótu to setkání, že….
  Píšu čajdě, že bychom mohly něco vymyslet, když už si měla ty 40cátiny 😀
  Chtěly jsme vobjednat nějaké tríčo s maďárkem, které jsem si objednávala i já.
  Nicméně mě napadlo, že znám jednu moc milou holčinu z Fleru, u které jsem kdysi nechala dělat pro sebe i pár známých tríča s karikaturama.
  Jenže Romča pak otěhotněla a narodil se jí chlapeček, má na svém profilu napsáno že se bude věnovat mateřským povinnostem a že nepřijímá nové zakázky.
  Jelikož jsem odhadovala že prďolkovi jsou tak dva roky, prostě jsem to zkusila.
  Jak říká mů j kamarád: ” Za zeptání nic nedáš, maximálně Tě pošlou do p*dele” .
  Romča byla moc ráda, že jsem se ozvala, že se k ní znovu “vracím”. Psali jsme si pejscích, měla buldočka Františka, který už je v psím nebi s Bukáčkem, za týden by si měla přivézt štěndo bílého boxera.
  Slovo dalo slovo a Romča slíbila, že tríčo udělá, já jsem jí napsala tak nějak hrubou představu. Nevěděla estli to stihne v termínu, ale psala jsem jí, že by se nic nestalo.
  Čajdu napadlo, že bychom s naším plánem seznámily i ostatní členky klubu, já ani na každou neměla mejlík. Tak jsme je seznámily s naším plánem, já přemýšlela i nad Tvojí karikaturou s čoklema, ale holky to trochu zamítly, žebys asik takové tríčo nosit nechtěla. Takže se rozhodlo pro Talinku a Rumíčka s růžkama a svatozáří no a vlastně ty jseš tam nakonec takyyyy :-). Čajda mi dala odkaz na fotky na Rajčeti, já je poslala Romče, ať si nějakou vybere, ta mi psala, že až bude tríčo hotové pošle výsledek. Ihned mi psala, že té flekaté ta čertovina kouká z vočí 🙂
  Tak jsme s napětím čekaly, Čajda byla nedočkavá a už f pátek mi psala, jestli mám něco nového? No neměla jsem ale hned jak mi Romča poslala fotky, tak jsem je rozeslala, myslím, že se všem realizace líbila 😀
  Když jse se nakonec rozhodla že v sobotu nepřijedu, bylo mi to trochen líto, že Tě neuvidíme při rozbalování…ale pak si říkám, nechám to poslat přímo od Romči ať si Koláče trochen zapátrá KDO to asik tak mohl vymyslet.
  Sledovaly jsme s holkama napjatě zásilku, (já teda dost často) no a nakonec to dopadlo tak jak nejlépe mohlo, prostě sranda až do konce, přesně jak to píše Fifina v mejlu:
  “Ja myslim, ze az kompletni tuto konverzaci pak posleme Esusce, tak ta lehne total. Hlavne si vyresila problem, jak nenapadne navest pani Rumstajni na postu, ses toho chopila misto Dennyky. Takze bud fakt v klidu, mne se naopak libi, jak si to zije svym zivotem. Napad od Denyky, nakreslenej od nekoho, pripojily se dalsi a pak tadaa, ma to na poste a co s tim? No tak uz to ma snad doma.
  Diky, vam vsem, ja se proste musim usmivat este ted, jak se nam ty konspirace krasne povedly a prolnuly.”
  a Kachna:
  “Přesně tak, vždyť je to sranda a kdo jinej by to ocenil než Ešuska.”

  a já si řákám to samý a tečou mi slzy smíchy, ještě teď, myslím že to byla povedená akcička od začátku do konce a díky všem zúčastněným, jednou budeme mít na co vzpomínat.
  U mě v kanclu už to holky vědí a tlemily se se mnou 😀
  Holy díky moc za povedenou “ekšn”

  Ešusko, dodatečně vše nej, máme Tě rády :-*

  1. Dennyky – to je monstr akce :D. A prosím, vyřiď moje díky i paní autorce, který tímto skládám velikou poklonu, protože teda fakt umí. Umí,umí a ještě jednou umí.
   Taky se řídím tím, že za zeptání nic nedám /a pak to dopadne třeba tak, že tím pádem sice seženu obří roli koberce, což bylo v tý době nedostatkový zboží, ale já se ve vhodnou chvíli zeptala, ale pak taky nemáme jak to dostat domů a táhneme to ve dvou na rameni přes Václávák, nahoru na Letnou a aaaž domů. / a je moc fajn, že Tě paní autorka tam do těch dálav neposlala. Byla by to totiž škoda, protože tohle JE BOMBA!!! A nápad s růžkama a svatozáří a koláčkem!!!!!! To je božíííí, možná teda ešče jen jednu “připomínku” 😀 😀 – ten koláček měl mít možná taky jednu svatozář, nebo…. možná spíš ho asi zabalit do svěrací kazajky, páč z těch čertovin, co vymejšlí rohatá, jednou ten koláček k Chocholoučkovi povezou 😀
   Ty vado, já se fakt furt směju a kroutim si tu hlavou, jak krutihlav

   a těšim se, ešivá mi v emilu přistane ta kompletní konverzace. Páč tohle, ač se to tak možná nezdá, byl takovej bonbónek na dortíku a celý to ještě vylepšilo . Nekecám. Dennyky ví 😀
   A….. protože jsem si říkala, že i Fifijová asi byla účastna, tak jsem pomstychtivě nevyhodila článek v noci, aby si to nemohla přečíst dřív než ostatní, ale dala jsem to na časný ranní hodiny

   1. Romča si to tu přečte 🙂

    jooo však jsem na mejlíky včera psala:
    “No myslim jak ji cek zna, ze si ted bude chtit udelat prcu ona z nas”
    tu naší KONZERVACI ti pošlem neboooj

 2. Denny to napsala paradne, ten jeji napad s certem a andilkem navic byl naprosto dokonalej, takze fakt sem se taky tlemila jak sem to cetla a jak pise dennyky
  Mame te rady!
  (a ucastnily se vsichni, i ti co na forum nemaji cas vubec chodit (vero), i peceny vareny(maya, mirka,petrs) i vecereni nakukovatelky (fifi) i zaslouzile matky (kachna)

  1. 😀 😀 já věřím, že jste se při tý realizaci bavily hodně, a jsem ráda, že jsem shodou okolností do tý schránky nešla až po dalších sto letech, jak tak zpravidla činím. Páč to je mi jasný, že už byste nervozitou pukly a byly napnutý, jak guma u trenclí 😀 😀

   JÁ VÁS MÁM TAKY RÁDA a Čajdo – týýý vole, nebejt tehdy toho Tvýho nápada udělat tyhle stránky, tak jsme si takhle hromadně i když na dálku, nemohly užít takovýhle zábavy. Jsem ráda, že jsi mě takhle nakopla a já se nakopnout nechala.

   Děkuju holky úplně všem!!!!

   a Kachna promine. Včera jsem jí nezvedla telefén záměrně, páč už jsem měla rozbalíno a říkala, si, že se asi taky zapojila a nechtěla jsem nic propálit. Ale ruka mě sakramentsky svědila ten telefén vzít. Musím to napravit 😀

  1. To bezpochyby! To je na Tobě naprosto dokonalý a proto Ti taky doma přistála ta malá zrzavá kravička 😛

 3. A myslím, že i velikost je gut, ne? Suší pánovi, sušíííí .-D
  Si ho jako bereš do práseeeee?

   1. 😀 v kanclu jsem sama, ale v prasíííí sou fšicí zvyknutý už. kdybys mě viděla v čem chodím do prasé …. 😀 a jak vypadá můj kancl…. Dnes hrdně dmu hruď a fšem ji strkám pod nos, bez rozdílu pohlaví a postavení /funkci mám na mysli 😀 /

  1. sušíí sušíí, ba dokonce moooť tlutí! Akulát,akulát!! Nechápu jaks trefila velikost, já si bez zkoušení sama nic koupit nemůžu 😀

 4. No sranda to byla a tricko padne jak koukam, takze veskrze uspesna akce. A jako ten obrazek je fakt supr, ja bych se to bala vyprat. 😀

  1. padne jak ulitý, vůbec to nechápu fakt. Naprosto dokonale. Prát se budu bát taky, asi to vezmu jen růčo??? Co Dennyky?

   1. Jj v Prdelajz jsme už valchy zrušili, je to sice asik předloni, ale už jdem s dobou 🙂

    1. ty si kreeeeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenůůů královna! 😀

     no se budu bát to dát do pračky…. je to moc krásný, aby mi to nezničila. Žehlit nebudu, páč nežehlim,a le věšim, nebo rozprostírám.

 5. HOOOOOOLKYYYYY FŠÉCKY!! TO JE TAKOVÁ PARÁDA!! Můžu vás ujistit, že to není povedená akcička, páč TO JE VELEPOVEDENÁ AKCIČKA!!!!!!!!!!!!!! Je to dokonalý a víte co?? Ta karikatura by mi nevadila, ale……. ten Koláček!! Ten je!! To je totiž úplně nejvýstižnější a navíc konspirativní, páč jen zasvěcení vědí, co ten koláček znamená . A je mi taky hodně milej, páč víte co? Vy jste takhle do tý akcičky nevědomky zapojily i Brtnika 😀 páč to je jeho přezdívka pro mě, on mi tak začal říkat.

  Sedim tu a tlemim se a chodim po chodbách a chlubim se!! Pochopitelně, že tričko muselo jít se mnou do práce. Jen jsem měla potíž ho uhájit před tim čertem flekatym rohatym. Páč vona je děsná modní policajtka a jak mám na sobě něco novýho – nedebjbože LAUTR novýho, tak to musí vidět a zkoumat a hodnotit , i kdyby to byly ponožky. Natož takhle zajímavej kousek 😀 😀 Zavřela jsem ho pro jistotu do obýváku, a ráno pobíhala do poslední chvíle po bytě polonahá 😀 😀 a pak ho radši hned schovala pod mikinu.

  DĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚKUJUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! tohle volávám 24.12. z balkonu a dodávám k tomu Jéééžišku. Tak dneska volám DĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚKUJUUUUUUUUUUUUU a dodávám k tomu VY STRAČENYYYYYY!!!!

  Je skvělý mít kolem sebe takhle fajn lidi, víte to?

 6. PetraK
  “uhájit před tim čertem flekatym rohatym. Páč vona je děsná modní policajtka”
  nooo kdybys na něm měla ještě slintanec od Taliprdky tak by to bylo úplně in 😀

  Někdy nám mosíš odvyprávět, jak Brtnik ke Koláči přišel.

  Romče jsem poslala odkaz na tuhle stránku, aby si mohla přečíst jakou máš radost.

  Je skvělé kolem sebe mít fajn lidi, to máš naprostou pravda.
  A nesnaž se mě rozbulet jooo

  1. Romča přece odkaz nepotřebuje – dyť ho na ty záda psala! 😀

   Takže v pondělí bude díl “Jak Koláče odbourala půlku úřadu” a v úterý “Kterak Brtník ke Koláči přišel”? Ve středu by pak mohl vyjít “Návod na odstranění slintů a chlupů z nového černého trika”

   1. Ty jo no joooo!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    “Jak Koláče odbourala půlku úřadu”

    no jestli půjdu za paní náměstkyní (Zdenu znáš) , tak už asi odbourá ona mě 😀 , páč dycinky musim objahovat svoje obutí, když se potkáme 🙂 . Ale možná by mě zachránila tématika psí. Už jsem s tim stihla donést obžerstvení na jednání 😀 😀 a jdu tam znova.

  2. Jo , bylo by fajn pod webovým odkazem mít hozenej flusanec, to je pravda 😀 😀 😀

   Vona je s tímdle hrozná, fakt prostě kdybych měla jen jednu fusekli, bude mě zkoumat a rozhodovat asi, jestli v tomdle můžu ven 😀 😀

   Tooos hodná za ten odkaz, protože takhle můžu i autorce poslat osobně DÍÍÍÍKYYYYY JE TO KRÁSNÝÝÝ!!

   Nebul vole a když, tak smíchy! Vod řvaní sem tu já! 😀

 7. A uz se zase tlemim jak blbecek. 🙂 😀 Frau Esus tricenko moc slusi, sedne jak ulity – cuzo jedna, takhle nas napinat! Ale sepsala si to pekne, hezky cteni. 🙂
  Dennyky, jeste jednou dik za napad a realizaci, ses sikovnej Knedliky. 🙂
  Ode dneska mame novy motto? Hlavne nenapadne! 😀

  1. Já se tlemím pokaždý, když kouknu sem a nebo si vzpomenu na toho emila 😀 😀 😀 žiš to bylo božííí 😀 😀
   Jsem ráda, že se spisování líbilo, chtěla jsem ,a byste u toho tak trochu byly taky.

   Dennyky Knedliky je prostě výborná.

   A toto:
   Hlavne nenapadne!
   je nejlepčí motto!! 😀

 8. ááááá tady má někdo hezký nový tričko a sedne mu jak prdel na hrnec-jak se líbilo Brtníkovi?
  mám z toho velikou radost-seš kočka
  a Hlavně nenápadně!

  1. Tak mně se dneska moc teda nedařilo držet se motta Hlavně nenápadně, páč s tim tričkem jsem v práci byla dost nápadná 😀 😀 😀 a pak taky , když mi dorazila emailová esence, tak jsem byla v kanclu dost hlasitá 😀 😀 😀 😀

   Brtníkovi se tričko líbilo velice. Umí ocenit nápad a pak taky provedení. Provedení je zcela hodno nápadu a obráceně. 🙂

 9. no moc me tesi, ze se ti to libi a hlavne! ze ti sedi velikost 🙂 tudiz v nem muzes delat paradu naprosto beze strachu vzdy a vsude 😉

  1. Jste holky dokonalý, ba nejdokonalejší. Líbí se mi to převelice úplně hrozně moc. Musela bys mě vidět dneska v práci . Kdo si nevšimnul sám, byl bezohledně donucen -jen teda náměstka jsem vynechala, to je pravda, ale jeho sekretariát musel vzdát obdiv a hold 😀
   Jste skvělý!!

 10. Esusova
  “Dennyky Knedliky je prostě výborná. ”
  Spolu s Cajdou jsou proste uzasny. Mno a my ostatni musime nejak tu stabni kulturu poladit, nebot “kujme pikle” ma este mezery. 😀 Nejde nevzpomenout tradicni https://www.youtube.com/watch?v=wpiby_qrUUM
  “No ono to vlastně dost sedí, páč je prostě kráva”
  Vidis, ruzky lze vykladat ruzne. 😀

  1. Jo, přesně , tydle dvě čarodějky – záááměrně píšu čarodějky a ne čarodějnice 😀
   jsou úžasňácký

   tuhle písničku jsem si dneska zpívala 😀 😀

   ruzky lze vykladat ruzne.
   u ní se člověk nesplete ani s jedním výkladem 😀

 11. “-jen teda náměstka jsem vynechala, to je pravda, ale jeho sekretariát musel vzdát obdiv a hold ”
  Poklekl aspon? 😀 Ses prastena, krasne prdla, po ty 40citce. 😀

  1. No nepoklekl, páč si seděl ve svý kanceláři veliký, až na konci. Ale on je hodnej, takže bych se mu i pochlubit mohla, ale pracoval a to jsem si netroufla. Tak jsem aspoň “zajala” sekretariát a na obědě půlku jídelny. 😀 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..