Rubrika pro psí staříky

Tak, pokud to nikomu nevadí, tak bych zaktualizovala tady psí staříky a jejich článek a trochu je povystrčila zase na světlo. Páč, co kdyby se tu objevil někdo nový a nevěděl by, že jo? 🙂 . Propásnout se nesmí, žádná možnost. 🙂Mám slabost pro psí staříky a protože bych ráda aspoň nějak jinak pomohla, když nemůžu vzít domů nějakýho konkrétního, napadlo mě, že bychom tady měli speciální koutek pro psí staříky v útulcích. A tak jsem se domluvila s PesWeb a budeme tady mít aktuální nabídku starých pejsků v útulcích. Páč ti jsou na tom nejhůř. Staroušky nikdo moc nechce. Ale! Třebas touhle cestou nějaký někoho z návštěníků osloví a podaří se mu najít ještě na starý kolínka měkkoučkej teplej pelíšek a hlavně lidskou náruč, lásku a pohlazení.  Byla bych za to moc ráda.

A tady lze najít aktualizovanou (stále) nabídku, kterou jste už určitě stihli zaregistrovat v úterý:

pesweb.cz – psí senioři čekají na nový domov

 

14 komentářů u „Rubrika pro psí staříky

  1. No ale jsou!! Páč vám dlouho vydržej a nenechaj vás propadnout nudě 🙂

   Bubi by by to potvrdila 😀

   1. Bubíkovatá zlatá….určitě se tam za duhovým mostem seznámila s Bukáčkem a učí ho, jak se chovat k dámě.

    1. No to si piš, že to pochopí hnedlejc po první lekci 😀 😀 Ale ne, dělám si legrajdu, ona Bubi byla sama o sobě taková osobnost, že se jí ti psi “kořili” tak jako přirozeně. Zas se mi vybavila ta scénka, kdy jsme byli v grupě x psů a došel k nám obrovitánskej mlaďas Čévéčka. Hned z první si to namířil k Bubrdlíně, která to tam šéfovala a vzdal jí takovej krásnej hold, že to se nezapomíná, oni jak jsou prostě ještě pořád “vlčí” , tak to bylo tak krásný a přirozený, to vidím furt živě. A ti ostatní psi jen koukali a čumeli jako my lidi 🙂

   1. A to nee, on je takovej slaďouš a navíc děsnej závislák, že to bych fakt nemohla. Dyť je to to nejhodnější zviřátko pod sluncem! Když spí. Teda fakt je, že moc nespí… Spratek je to. Ale úúúžasnej.

    1. Aaaa už ji má vovinutou, Atomek, už ji má vovinutou, pupík jeden 🙂 Já si říkala, že to CD trefila víc, než dobře.

    2. Tak to můžu potvrdit, měla jsem tu čest se s ním seznámit, je úžasnej, zlatej a nemá vypínač. A paničku si hlídá, téměř z ní nespustí oko.

     1. Jeditííí, pipinká bíglí, to mě tak baví, takovýhle věci číst! 🙂

     2. Petro, četla jsi to celý? NEMÁ VYPÍNAČ!!!
      Občas si na chviličku zdřímne, to jako ne že ne. Chrápe až se hory zelenají, ale věčně u toho problikává vočíčkem aby náááhodou o něco nepřišel. A běda když mě to vočíčko nespatří!

 1. Petrs01
  četla, četla jsem to celý! tohle mi vůbec nevadíííííí, Bubrdle to měla stejný, děsně se vždycky radovala, že se bude něco dít a mě bavilo jí dělat zábavu

 2. Ještě k Peswebu – jako celek super počin, konečně to někdo dotáhl do funkční dokonalosti a fakt to jede (pokusy předtím už byly, ale nechytly se). Jako detail – chci nekastrovaného psa – a mám co? Smůlu, zaškrtnout se dá pouze pozitivně. A kdyby šlo vybrat i podle dalších věcí – v kartě konkrétního psa už pak někdy je zaškrtnuto, zda je vhodný ke kočkám, pro začátečníky, atd., ale vybírat se podle toho nedá. Prostě když už tam ty volby jsou, tak aby se podle toho dalo vybrat, je to dost škoda.

  1. No jooo, to by člověk už chtěl moc, já jsem ráda, že to někdo takhle pojal a že to je takhle ze široka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..