Demolišn dóg

No. Tak. Nedávno jsme tu v diskuzi s holkama probíraly ty psí  ničitele. Některý záběry byly značně “děsivý” . Představa, že přijdu domů a tam to bude jak po výbuchu, to jest moje noční můra. A proto s každým naším psem bez rozdílu věku a původu provádím vždycky jednak klasický nácvik  na samotu, aby pesan nebyl z toho, že odejdeme ve stresu. A druhak, do toho nácviku zakomponovávám takový vychytávčičky, aby se pesan na ten náš odchod v podstatě tak jako těšil.

Ať už jde o krabičky s hračkou nebo dobrůtkou, který psům následně  umožňují povolenou demolici, a nebo “jen” nějaký ten odchodový desátek v podobě pár pamlsků, přijde vždycky moje svolení k tomu, že už si to můžou vzít, až těsně před tím, než zaklapnu dveře od bytu s větičkou, ať jsou tam hodní a nezlobí. Ta větička je součástí celého rituálu a psu dává prostě informaci, že je to ta běžná záležitost, kterou zná a není třeba se nějak šponovat. A to, že vzít si to můžou až na ten povel, zase způsobí to, že se už modlí, abychom vypadli a oni se do toho mohli pustit. A tím pádem nejsou právě nešťasný, že jdeme pryč, páč na to už nemají čas 🙂 .

A tak si říkáte, že jste pro to udělali všechno. Zvlášť u těch jedinců s něžnou duší plyšáka, jako je Rumíček. Ale i ty něžné duše občas potřebujou dát ventil svému druhému – drsnému já! 😀 😀  A pak to začne lítat! 😀 😀

 

Tak. A to bylo Rumoušovo nedělní odpoledne 😀  😀 . A páč fotky jako vždycky stojej za…, teda nestojej za moc, tak jsem to zkusila v další fázi zachytit na video. Doufám, že se na něj dostanete tak, že jako já, kliknete na tenhle odkaz, aha – tak pravděpodobně nikoliv. Zas tak dobrej ajťák tedy nejsem. Tudíž je nutno si to zkopírovat a dát do vyhledávače. Pak už to běží:

https://zrzavec.rajce.idnes.cz/Rumicek/#20181027_110336.jpg

Případně, pro ty kterým nepůjde ani to, tak tady na stránkách v záložce spřátelené weby, je odkaz na moje alba na rajčeti a tohle video je poslední z alba s názvem Rumíček.

 

Museli byste to prdítko zrzatý vidět. S jakou vervou se do tý demolice pustil a jak si to užíval 😀 . Je pravda, že jsme tedy tímto přišli o jednu z tréninkových věciček, ale ono stejně. Ráno už v rámci zápolení ten podsedák, který používám k tomu, aby ho pes donesl a položil ho přímo na židli, vysvlíkli s Talimůrou z povlaku, tak to bylo jedno. A on si to užil tak převelice, že proč mu radost kaziti, ne?

8 komentářů u „Demolišn dóg

 1. Rumíček je božíííí!
  U nás byl demolition dog včera. Nepovolenej a rozhodně ne tak ftipnej. Bígl žije jen proto, že jsem byla plavat a tu hrůzu našel páník. Ale abych nebyla ochuzena, tak mi to nafotil. Odpadkáč. Všude. Byl plnej. Všeho. Zabijuhozabijuhozabijuho!
  Střeva zatím fungují, čekám co vypadne odpoledne. Ale kdybych ho našla já, tak jak jsem obvykle kliďas, vyhrál by cholerik ukrytý v temném koutě a to zvíře bych vlastnoručně roztrhala na tisíc malejch kousíčků.

  1. … roztrhala na tisíc malejch kousíčků…..
   a měla bych tak tím pádem doma ešče větší binčus, než už mám 😀

   Jouda bíglatej, prasátko flekatý, nu doufám, že se z toho nepoto a trubky budou sloužit.
   Rumíček byl roztomilouš největší, bavila jsem se stejně jako on 😀

  1. nejni,páč to trvá 2x tak dlouho. Ale je pravda, že pak máš na dlouho pokoj, to zas jo 😀 . Do tý doby, než si pořídíš další prase domů 😀

 2. Fotky náhodou super, jen nechápu co voni na těch molitanech mají, já když si to představím mezi zubama brrrr 🙂

  1. Nevím, taky to moc nechápu, ale prej žůůůžo to bylo 😀 . Byl nadmíru spokojen s tím jak se vyřádil, jak to pěkně potrhal, jak si to užil….. prostě bombička prej 😀

 3. ja budu radsi jen komemtovat roztomilouse rumicka, a ne nicitele biglickq, z toho by me slehlo, rumicek je u tohontqkovej neznej vypada 😀

  1. Ano prosím, on je takovej plyšáček něžnej snad u všeho. královsky jsem se bavila tím, jak si to užívá 😀 dal do toho naprosto vše 😀 a furt se díval, ešivá já to vidim, jak von je vostrej jako ta břitva 😀 . Je to slaďouš největší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..