Chtěla jsem vám dneska dopřát

malý a dynamický fotoseriálek, který vznikl při středečním návratu z procházky.Jenže. Vyfoťte ohaře v pohybu!

Když jsou navíc dva

a když vy jste navíc děsnej fotografickej matla, že jo a navíc nemáte dostatek času si něco naštelovat na foťáku v telefénu, kterýmu stejně nerozumíte.

Takže místo toho abyste viděli lítej boj, kdy Rumíček dělá Kungfu Pandu, která ponejprv provede frontální útok, poté oběti ukousne nožičku a následně se chystá k mohutnému výkopu, kdy stojí na předních a Tupoflekům zasazuje zadníma smrtelnej úder:

a kdy Tupfleky zasazujou KungfuPandě smrtelné údery na hrdlo shora a poté i ze zdola:

vidíte více-méně prt, protože se mi to prostě nepodařilo nafotit, ale zábava to bylo převeliká. Nějak se to teď zase přesypalo a oba si dokážou venku hrát. Venku teda znamená v civilizaci. V polích a v lesích na to Tali zpravidla nemá čas. I když! Už se jednou stalo, že v polích za chalupu, při návratu z pracovní vycházky v ní vybuchla nahromaděná energie a začali se masit. A mě nezbylo nic jinýho, než tu stopku pustit a modlit se, aby se mi zadařilo ji udržet u nás a následně přivolat. Povedlo se, nevyužila kupodivu získané skorosvobody a uráčila se dostavit na zavolání.

Každopádně i když vy nevidíte nic 😀 , tak mně se na to hrozně dobře koukalo.

 

2 komentáře u „Chtěla jsem vám dneska dopřát

  1. Umím si živje představit 🙂 miluju tyhle psí hrátky, doufám, že si Krindy Pindy bude mít taky s kým hrát tadyk

  2. Já na to taky můžu koukat furt dokolečka. Oni se do toho zase položili a je to teď teda zpravidla Rumoušek, kdo to rozpumprdlíkuje. Se dojde tady na ten pláce a on uuuuž uuuuž, aby do ní mohnul vlítnout jak do hodin 😀 😀 a pak jí řeže 😀
    Neboj Cuchta bé chodit do školky a tam si najde kámošky a kámoše. tohle je hodně důležitý, podle mě, mít možnost s tím štěndem někam chodit do koletktýva. Ani ne aby se tam něco učil (to je spíš bonus, páč člověk si s tím škvrnětem stejně pracuje sám), ale aby mu to nahradilo to, o co ho připravil přesun do novýho domova. Aby měl vrstevníky s kterejma se může masit. A jen si to tak z povzdálí hezky dozorovat, aby náhodou někdo někoho nešikanoval. Jeee, já ti záávidiiim, to by se mi líbilo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..