Obrázková dokumentace :-)

To je nevýhoda, když člověk píše články takhle na koleni, že dostat k nim fotky, je tak trochu neproveditelný. Když jsou ve foťáku a není jak je dostat k těm písmenkům.

A tak, stejně jako minule, ty fotky dám samostatně.

Z  Milešovky toho mnoho néjni. Jeden zajímavej kořenovej systém, na který jsem tak trochu úhyl , jeden pohled do kraje skrzevá zajímavou stromovou korunu a jedni psejci pod bukama:

Pak nepovedený záběry – velmi nepovedený záběry, kterak Rumíček značku hledá a Talince to nejde :D. Když jsem se pak snažila ji napovědět, skončilo to tak, že mě na tu stěnu připleskla, amputovala mi prostředníček na pravý ruce (ano TEN prostředníček, který mi loni v září usmažila vodítkem tak, že mě bolí, jen se na něj podívám) a strhla mi na něm o kamení kožní deriváty. Taky na noze mi trochu kůže odebrala:

Z Krušných hor už je to kapek zajímavější a začnu tím, že ukážu Krušky, převlečený za Šumavu, obrázky Krušných hor, jak by je člověk nečekal, protože je má pořád za ty zničený hory:

Hezký, že jo? No a zatímco, Tazzymíra si pobíhala po loukách, který jsou tu taky moc hezký, tak Rumíček pózoval na cestičce:

Pak taky pózoval ve vodičce a to nejednou. Obsadil každou tůňku kterou potkal:

Některý obsadil naprosto dokonale, zcela vojensky maskován a jak je jeho zvykem, do vodičky rovnou ulehl 😀 je to ftipný vidět psa, jak leží ve vodě, on vymyslí vůbec vždycky nějakou ptákovinu:

Talinka neobsazovala vodičku, Talinka obsazovala les! a pobíhala kolem:

No a na závěr důkaz, že Krušný hory nebyly vůbec krušný, ještě trochu přírody:

a úplný závěr z Krušek a moje oblíbená kaplička:

No a protože máme rádi ty lesy, tak jsme zamířili i do toho Slavkovskýho, takže… vítejte na krásných krásenských loukách a v pohádkovým lese s pohádkovým rybníčkem:

Malý flekatý příběh:

A pak jsme došli k tý nádheře:

Voda je tam opravdu nádherně čistá, lidí minimum, boože to mi mě bylo líto, že si nezaplavu!! 🙂

A závěrem ?Tak jednak pár momentek “piknikových”:

Pak ta slibovaná záležitost pro dámy účetnictví znající, aby si uvědomily, jak lehké mají v dnešní době živobytíčko, páč tehdá tisknout sáčky na vejplatu – neboli tedy dneska výplatnice – tooo bylo něco , žádný zmáčknu čudlika na počítadle, kdepák!!  😀 :

a ještě, jen tak – dvě fotošméčka:

A to už je úplně všechno. Byla to báječná dovča s totálním výmazem mozku, spoustou zážitků a perfektníma výletema. Jen teda jsem chtěla být za ajťáka a zkusit vytvořit ty mapy, leč není bohužel dostatek času-při mým neumětelství bych to nezvládla ani za sto let 😀 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..