Kterak Rumíček do Hornbachu šel.

To bylo v to úžasný odpoledne s Talinkou, kdy jsme se spolu cáraly civilizací. Aby nepřišel zkrátka, měl to ten den taky civilizačně laděný. Vyrazili si kucí spolu do Hornbachu, pořídit nějaký chlapský nezbytnosti, obří pytel slunečnice pro ptáčky na chalupu a okraj na nový bazén pro zeleninu 😀 , jak říkám tomu novýmu obřímu vyvýšenýmu záhonu, který mi Brtník zbudoval. Jest z cihel stavěný a skutečně má úctyhodné rozměry. Než ho zavozil hlínou, mohly se v něm pořádat plavecké závody pro předškolní děti 😀 .

Rumíček má tyhle nákupy rád. Jednak tomu předchází pochod sídlištěm, což je pro psa, který tráví většinu času venku v polích a lesích příjemný zpestření. A druhak si tam za á vždycky něco dobrýho nakoupí, odnese ke kase, vystojí si frontu a…. placení nechá na Brtníkovi a za bé si užije velkého obdivování, neb on je – stejně jako byl Ešus – rád středem pozornosti a rád předvádí všechny svoje dovednosti. A pochopitelně se u toho náležitě tváří.

Tentokrát ovšem byla změna. Véééliká změna. V nakupování. Minule ho trochu rozhazoval reklamní los, který kraloval vánoční dekoraci  a který se jevil zpočátku jako možné, případné, eventuální, potenciální a já nevím jaký ještě 😀 nebezpečí. Páč voni se jako běžně losi nepotkávají, že jo. Tehdy právě strávil značnou dobu studiem tohoto podivného tvora. Ten už byl pryč a tak se mohl plně věnovat tomu, proč vlastně přišel, že jo. Brtník už měl nakoupíno a teď byla řada na něm.

Všechno bylo zajímavý. Museli tentokrát projít poctivě všechny regály a vše podrobit řádné kontrole. Kam se hrabe ČOIka 😀 . Nakonec se zapíchnul v regálu s hračkama.  A pustil se do pečlivého studia. Brtník ho vybídl, ať si něco vybere. Tak se do toho pustil. Zaujala ho……… prasátka. Chvíli se jednomu věnoval, a posléze přešel ke svému oblíbenému kulatému artiklu – k míčkům. Prozkoumal je důkladně, aby se nakonec vrátil zase k prasátkům. 😀 Za neustálého Brtníkova povzbuzování, ať si něco vybere, že je jedno co, že mu to Brtník zaplatí 😀 a  k pobavení kolemjdoucích se fakt pustil do vybírání. Pečlivě strkal čeníšek ke všem prasátkům, aby se posléze vrátil k tomu, který ho zaujalo nejvíc. Prasátko……… potapěč 😀 😀  Opatrňoučce ho sundal ze stojánku a byl ščasten jako blecha. Má novýho přítele. Navíc přítele, kterej, jak následně zjistil,  i prdí 😀 .

Spokojenej a ščastnej si pochodoval Hornbachem a prděl si na prasátko, který nesl ke kase. A sklízel pochopitelně ty ovace. Zařadil se do fronty a jako  obvykle – placení už bylo  na Brtníkovi. No ale nekupte mu to , že jo 😀 😀 . Tak máme teď doma prdící prasátko potápěče. Má plavecký brýle, šnorchl a…….. sundavací ploutve 😀 . Pochopitelně jsme si s ním hned museli jít hrát dozadu do pokoje. Sami. Neb kdyby se zapojila Talířová, bylo by už touhle dobou prase pod drnem.  A to bych jeho ščastnému majiteli rozhodně udělat nemohla 🙂 .

2 komentáře u „Kterak Rumíček do Hornbachu šel.

  1. dycky premyslim, ze psi do obchodu muzou? nebo ste tam proflakly jen vy? 😀 prdici prasatko doufam bude delat radost 😀

  2. Profláknutí tam jsme- už od dob Ešusových (s ním jsme se tam stavovali rovnou, když jsme ho vezli domů), páč asi není moc psů, co chodí vyloženě nakupovat , ale tady se do hornbachu se psem může. Jako socializace výborný. A zrzavci vždycky paním pokladním zlepší den 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..