ŠÉÉÉCKO NEJLEPČÍ DO NOVÝHO ROKU!!

Páč – kdo nás zná, tak potvrdí, že Silvestr u nás probíhá už dneska 😀 . TAKŽE PŘEJEME FŠEM DO NOVÝHO ROKU HODNĚ A HODNĚ A JEŠTĚ VÍC NEŽ HODNĚ ZDRAVÍHO, PAK TAKY STEJNĚ TOLIK ŠTĚSTÍHO A AŤ SE DOBŘE DAŘÍ  A ŽÁDNÝ KARAMBOLY.

Tohle bych vážně moc ráda popřála  všem. O půl noci vám dneska přiťuknu a připiju.

8 komentářů u „ŠÉÉÉCKO NEJLEPČÍ DO NOVÝHO ROKU!!

 1. Milá Péťo a všickni zrzavečci a flekatičko a vůbec celá smečko.
  Díky moc a taky Vám všem hódně moc moc zdravího a štěstího přejeme.
  Ať je příští rok lepčí ve všech směrech.
  Vykročte do něho tou správnou tlapkou ??

  1. Moc děkujeme Mirko a přejeme Ti to, co člověk nejvíc potřebuje a……….. ten příští rok má za úkol, pod kuratelou, že má jinak průser 😀 , aby se vyvedl líp, než ten letošní.,…………. jooooooooooooooooooooooo!!!

 2. Hoj Petí i Davídku!!! Za chvilku už to budééé!!! Tak veselého Silvestra a celý nový rok přeju. A žádné prusery v něm a tak :-). Už jste vypili tu “svíčku”?

  1. Moc díkujeme Peti, a taky přejeme, ať se nový rok vydaří. Ať nám dá hodně zdraví pro všechny, štěstí pro všechny a je bez karambolů a kotrmelců. Víc si přát člověk nemusí.
   Svíčka ještě odolává, tu si necháme na pohodičkové momenty. A jsem na ním moc a moc zvědavá.

 3. Vy uz mate oslavy za sebou, po tlf se, jak vidno, nedozeneme, tak tedy preju do novyho roku co nejmin nervu a co nejvic radosti se psim muzstvem(zenstvem?), panickum i ctyrnozcum at zdravi slouzi a Tali ruku nevykloubi. 🙂 Blemcose dukladny posilam! 🙂

  1. Doženeme, doženenem, zavolám, my byli venčit. Děkujeme za blemcoše, předáme a taky posíláme spolu s přáním, ať se ten nový rok vydaří, ať nám dá hodně toho zdraví a štěstí a……… ty jo, ať tě nesežere ten nebezpečnej bojovnej elementál 😀 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..