Máme poslední adventní neděli

A já bych ráda popřála všem, kteří sem chodí a na které nemám osobního emila hezký Vánočky. A protože je tohle převážně nevážně ohaří web, tak by bylo asi dobrý, aby…. no aby to byli spíš oni, kdo popřejou, takže:

aaaa je nutno na obrázek kliknouti, aby se velkým ukázal. Aspoň tedy doufám.

A prosím povšimněte si, nad čí hlavou se vznáší svatozář. Otázkou ovšem je – a to je hádanka pro vás, kterak se tam ale vzala!! 😀

A já za sebe popřeju všem klid, pohodu a pod stromek krom dárečkůch taky hodně zdraví a štěstí do toho novýho roku. Pokud to půjde, užijte si tenhle čas, zkuste si ho nenechat ničím zkazit, nebo si ho nezkažte sami. Najděte si chvilku pro sebe, stačí malou, zasloužíte si jí, sedněte si chvilku s hrnkem čaje, kafe nebooo…. skleničkou dobrýho vína, zapalte si svíčku a koukejte z okna na hvězdy tak, jako teď Rumíček s Talimůrou koukaj na krmítko. A můžete zkusit poslat vzkaz svýmu osobnímu strážnýmu andělíkovi, ešivá by vám nepomohl s něčím, s čím sami nemůžete hnout. Třebas vám s tím pomůže.

Posíláme ohaří pozdravování a všem aspoň malilinký světýlko pohody do duše. Máme na to fšicí nárok, páč tenhle rok nás moc nešetřil.

4 komentáře u „Máme poslední adventní neděli

  1. Jasně, že má Tali svatozář, co jí to musí dát práce a vymejšlení, aby Vám pestřila život a držela Vás v pozornosti a aktivitě. Vždyť kdybyste byli jen s úžasným poslušným Rumíčkem, úplně byste zpohodlněli. ;oD

  2. 🙂 tak – majitelka svatozáře odhalena :-D….. leč důvod je velmi prozaický. Ta čůza totiž ukradne na co přijde, takže mi čórla svatozář, která se mi díky ní vytvořila nad mou makovicí. Div je, že ji nesežrala tak jako šécko vostatní co ukradne 😀

  3. Ale, Petro, nektere kradeze jsou proste super! Prece nechcete, aby se ta svatozar zase vratila k Vam!
    Vam i vsem Vasim blizkym (dvounohym i ctyrnohym, s i bez svatozare) prejeme klidne a pozehnane Vanoce.

    1. No to je pravda!!!, že když bude hodná – tak svatozář mít nebudu, takže ať si jí radši nechá :D. Nicméně to prozatím vypadá spíš, že jí ještě dlouho budu nosit.
      Moc děkujeme za přání a přejeme totéž hlavně klid a pohodu, protože toho není níkdá dost. Na Theince přeju, ať to hárání moc neprožívá a Vánočky si užívá, aby panička nemusela spát vsedě . U nás už je taky veselo, ale je tady posun, zatímco Rumíček by se družil, protože už mu voní, tak Tali si ho prozatím srovnává, ale jsme zatím před startem. Vižlíci jsou na tohle exprti – už jak se chystá háračka, tak jsou fenky zajímací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..