JOOOOOOO!!!!

SEM KOLOMBO, SEM KOLOMBO, SEM NEJVĚTČÍ KOLOMBO!!! a taky vim jakej hlas má Jéžišek.Brtnik fčéra zhroucen, neb mi objednal dárek. objednal ho se značným předstihem, nic se nedělo, začal pátrat, aby se dopátral, že 23. 11. byla prý zásilka na přání příjemnce poslána zpět až do dalekýho Germánska. Žádnej pokus o doručení se nekonal, ale co je podstatný nekonala se tim pádem ani ta zásilka. A to je mooc špatný, mooc špatný, páč nejen že času už je málo, či spíše už v tomhle vánočním čase chybí, aby bylo doručeno včas, ale taky prý hlavně to byl poslední kus. Nééščestí převeliký, nééščestí.
Koláče je ale budldog /bohužel už tak jako nejen povahou, ale i vizuelně začíná bejt 😀 😀 / a tak si vzalo číslo zásilky a pustilo se do pátrání. Přes Déháel, dojčepost až k Pépéel!!! A tam!! A tam!! Tam Koláče narazilo na toho Jéžiška. Páč ten pán na druhým konci drátůch, jo? Tak ten byl bóží. Zásilku našel, přesměroval a záftra, záftra!! JUŽ ZÁFTRA BY MĚLO DOJÍT K TOMU SASRAKU VÁNOČNÍMU A BRTNIK BY MĚL DOSTAT SVŮJ KÝŽENEJ BALIK. A juchéééééééééééé!!! Pánovi jsem řekla, že jsem dotetkon nevědíla, jak vypadá jéžišek, že to sice nevim furt, ale že vim, jakej má hlas! JAKO VON! 😀 a popřála jsem mu krásný Vánočky, ať šécko běží hladce a má se dobře. Uďála sem mu tim pádem taky radost a tak to bylo moooc fajn. Dobrý ne?

8 komentářů u „JOOOOOOO!!!!

 1. tak to zni skvele, super ze ses dopatrala, jen jecdesivy ze nesly zadny maily s postupem jako ppl prevzalo, ppl chce dorucovat atd… a pan musel mit veleradost 🙂

  1. Ted nechodi, nestihaj, ani posta nedava oznameni do schranky, par baliku mam jen diky tomu, ze jsem se podivala to trackingu na web kde jsou a pak je zacala shanet.

   1. No jo, je to hektický období, člověk to chápe, ale nepočítá s tím, že když se do toho pustí se značným předstihem, aby se tomu právě vyhnul, stejně zůstane někde trčet. Tu zásilku objednával fakt už bůhví kdy. No hlavní je, že se to snad našlo, zatím nevím, jestli fakt doručili.

 2. ……….. jako asi takhle…. já to úplně jako psát a zveřejňovat nechtěla, páč ……. se na mě bude hněvat pan Brtnik, že si z něj takhle veřejně utahuju…. hele jako, jeden emil přišel -pravda, jen jeden , a ten, že teda prt, ale přišel. Ale kdo se nepodíval do emila, že jo, jako??? No?? Já to nebyla. 😀 ….. ale von tam prostě nechodí, no. Skorem vůbec. Nepotřebuje ho, tak tam nechodí. A nešel ani teď. Šel na počtu, kde to čekal, že to bude, že jo…. no… Tam prt….. o ničem nevěděli, tak pak teprve kuuuuk v emila a jééééééééééééjejejejejejeje, máme průser….. budeme muset Koláčový říct, že jéžišek se asi zastřelil, nebo jako nějak to zaonačit………… 😀 😀 😀 😀 no. Tak ale má ščestí, že má zrovna mě 😀 😀 , která to vyřešila 😀 .
  Žiš, ešivá von se dozví, jak mu tady veřejně natírám futra……….. švestek nedožiju a dárek nebude………. asi to radši smažu?????
  Ne, za tu srandu to stojí! 😀

 3. Tééda,chudák Brtník, no ale ono když se to vyplňuje tak je tam ještě telefoon, mě teď pošta dovezla dvakrát balík tak okolo 12 a emil a SMS o doručení mi přišlo okolo půl 3odpo.Jsem se nasmála. Několikrát jsem zkoušela změnit Balík na poštu za Balík do ruky,poplatek 20,-Kč,i když on-line přišla odpověď o doručení,nikdy se tak nestalo.
  Ještě chrchlete?Chudáci malý,

  1. no on tam ten telefén z německa zadanej byl, ale deutschepost v rámci utajení osobních údajů ho tam nedává 😀 , takže oni se neměli vlastně ani jak spojit. No blásinec.
   S doručováním, je to vůbec teď sado maso, pošta dělá jeden kiks za druhým. Tuhle jsem křičela na vedoucího pošty už jako moc, moc.
   No jo Tali ještě chrchle a do toho asi chystá to hárání. Vééselééé vánoční hoody… 😀 to budou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..