Deme do plézu!

Si mohli říct.Rumíček a Talinka.

V rámci uklízení totiž došlo pochopitelně i na čistky v šatníku. Takže se u koše na odpadky sešlo pánský sako a jedna z žertovných dámských zástěrek, která k nám v rámci jakéhosi daru doputovala.

A nebyl by to páník, aby nevymyslel bejkárnu. Popadnul v neděli v podvečer ono milé sako a navlíknul do něj Talimůru. A okamžitě propadl bujarému veselí. Tali totiž začla chodit stylem medvěd grizzly. Rozkročený nohy a jejich specifický pohyb ještě umocňovalo to, že v saku působila velmi mohutně. Aby si nešlapala na rukávy , páník je ještě vykasal, takže z Tali byl rázem děsnej ranař a bouchač. Její chůze tomu ještě nahrávala. Zpočátku se sice snažila se toho zbavit, po nějaké době, se už na to ale vykašlala a chodila si bytem jako velkej pán. Za což jsem ráda, všichni naši psi byli vždycky oblíkáni. Ne z nějaký rozmařilosti a pod vlivem módních trendů. To ne.

Vždycky to bylo z rozvernosti. Jednoho z nás dvou. A vždycky jsem za to ale byla ráda. Páč pes který si zvykne, že na něj furt někdo něco navlíká, tak když pak dojde nečekaně k tomu, že musí mít ošetřenou, ovázanou, oprubovanou atd. nějakou část těla, neřeší to nějak výrazně a tím pádem jsme to vždycky zvládli bez satelitu, neboli límce. Takže i z Talinky se stal pes oděvního průmyslu a z fleku mohly jít Fleky na ples:

Aby to nebylo Rumíčkovi líto, rozhodla jsem se ho nafotit do svatebního katalogu… no posuďte sami, ešivá von nejni dokonalá modelína???? 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..