Krátký vídejka

Tak jak jsme tu měli minule to hlavylámání a bez obrázkovýho doprovodu, tak jsem to nakonec naloudovala na rajče a ač v mizerný kvalitě, tak aspoň trochu vidět něco je. Kdo byl na Zvířetníku, tak tam už jsem ty videa měla, kdo na Zvířetník nechodí, má možnost kouknout tady:

Rumíček se zaučuje na pokladního v supermárketu:

https://zrzavec.rajce.idnes.cz/Rumicek#P9190001.jpg

Rumíček se učí dávat kostičku tam kam správně patří:

https://zrzavec.rajce.idnes.cz/Rumicek#P9190005.jpg

Hlavolam víko od koše:

https://zrzavec.rajce.idnes.cz/Rumicek#PA080006.jpg

Chtělo by to kameramana a fotografa, aby to mělo nějakou úroveň. Ale dostaňte k tomu Brtníka. Nicméně ho vbrzku hodlám zase zmermomocnit, protože Rumíček se teď naučil novej cvik. Je u toho hrozně roztomiloučkej a džentlmenskej. Cvik se totiž jmenuje: Ručičkulíbámmadam! 😀 😀 😀 . Rumíček sedí, já si kleknu a coby velká dáma od dvora nastavím ruku k políbení. On mi ji chytne tlapkou a hřbet ruky mi oťukne šňupáčkem 😀 😀  a páč ví, že se tu toho bavim, tak se taky náležitě tváří.

Je to zase jeden ze cviků, kterej vzniknul nějak mimoděk. Vlastně vůbec nevím jak jsem ho to naučila. Je pravda, že základem byl trénink zajíčka, ale jak se to seběhlo nemám tušení. Prostě to tu najednou bylo. Bude to fajn do příběhu pro děti. Máme už tři verze pozdravů. Pána zdravíme podáním tlapky, dámu poklonou a teď k tomu přihodíme následně ještě ručičky políbení 😀 😀 . Tak pro dnešek je to bohužel šécko, zítra mě čeká nástup do prasé, a po tom týdnu a půl tam toho bude božehnaně.

1 komentář u „Krátký vídejka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..