Jsem scíplotina obecná

tak prosím za strpení, jen musím nahodit pořádně motory. Vitriol v průduškách a  slupky od kaštanů v krku a místo nosu vodovodní kohoutek jsou tři věci, které jsou v tvorbě tak trochu omezující. Jdu na bezinku s jitrocelem, dejte si za mě někdo panáka 😀 .

5 komentářů u „Jsem scíplotina obecná

 1. Petro, přeju brzké uzdravení. Bohužel mi nejde z domova psát do diskuze na zvířetníku, netuším v čem je chyba, tak Ti to píšu sem. Ty víčka po podlaze dost kloužou, takže někdy se je podaří tlapkou převrátit, ale často ne. A nebo je Arina nešikovná. Kolikrát je honí sem tam, ale pamlsek zůstává pod víčkem. Jo občas do toho praští, až víčko odlétne, no a v poslední době už ji občas napadne to zvednout tlamou. Docela se u toho vyblbne. Kdybys je chtěla zkusit, můžu Ti je buďto poslat nebo někde, až budeš zdravá,předat. Možná Tě napadne i lepší a nápaditější využití :))

  1. Díky Asteris – takže na koberci to použít nejde, jen na hladkým povrchu? Prima, kdyby to nešlo na dlažkách-kde by mohla “pomoct” spára k obrácení, tak lino na chalupě by klaplo. Tož, kdyby se to pak nějak dalo domluvit, budu moc ráda a vděčná, mohlo by se to totiž hodit i na “skořápky” či na vybírání pod kterou z pokliček pamlsek je. Díky moc předem a vracím se kam? Do peří.
   Hezký večer všem

   1. potřebuješ nějaký konkrétní víčka? sbírám je dětem, takže tam asi najdu různé tvary, barvy…

    1. Tohle jsou taková velká víčka, cca 5 cm v průměru a asi 4 cm výška. Schovávám pod ně pamlsky – takový hlavolam, psala jsem o tom v diskuzi včera na Zvířetníku.

     1. aha, ten jsem nečetla. Prokrastinovat na čtyřech serverech by už bylo nad mé časové možnosti :oD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..