Krátká zpráva o pigáru

Rumíček musel na pigáro, neb mu končí očkování.Já opět zkysla v práci, takže úlohu garde převzal Brtnik. A protože je statečnej a taky nebylo zbytí, vzal s sebou oba dva. Že si je oba rovnou i zváží. Tak Tupofleky mají třicku. Rumíček 23,4 kg.

Ač běžně na veterině Rumíček nejásá /nevyvádí to ne, ale že by tam chodil rád… to taky ne :D, prostě to vydrží/ , tak dneska byl prej za rozvernýho a družnýho. Napochodoval do ordinace s výrazem : “Nažďáár, rád Tě vidim, jak jeee?” a šel se družimírovat s paní lékařkou. Tu nahlédl do skříňky, tu by rád prozkoumal šuplik. Ba i snad za stůl by usedl, jak je jeho zvykem. Prostě to jel ve velkým a ve svým obvyklým stylu, jen s tím, že to bylo v ordinaci a Brtník ho úplně nepoznával 😀 . Takto se zpravidla v ordinaci fakt nechová.

Vydrželo mu to přesně do momentu, než – nic zlého netuše – chytil pigáro 😀 . Tu se prý jeho výraz zcela proměnil a bylo možno tam číst veliké zklamání z toho, jak proradně se paní lékařka zachovala. A zcela viditelně jí dával najevo svůj odstup, ba i zhnusení.  Aby to celé ještě podtrhul, vyflusnul nabízený piškot a přidal k tomu patřičný gezicht č. 19. Úplně ho vidím, pupíka malýho, dovedu si to celý přehrát, aniž bych tam byla 😀 . No nakonec ho paní doktorka uchlácholila a přesvědčila ho, že zas tak hrozná nebyla ani ona, ani ta injekce. 😀 . To je prostě celej Rumíček. A je mi jasný, že ale neležet Talimůra opodál, nechal by tam ten piškot ležet, jako výraz protestu. Takhle ale… to by byl přece na makovičku padlej, že jo 😀 .

A jak byl Rumajzlík v ordinaci překvapivě rozvernej, tak tam Talimůra byla překvapivě hodná . Paní doktorka pravila-přes Brtníkův nesouhlas – ať ji s sebou vezme taky. A ta  mrcha, aby ukázala, že Brtník kecal, když pravil, že je záškodník a neposlucha, si spořádaně lehla, udělala gezicht neviňátka a předváděla svatou. Svatou, padlou. Na hlavu 😀

4 komentáře u „Krátká zpráva o pigáru

  1. Minulych par dni jsem nejak nebyla na prijmu, takze Vasich poslednich par clanku jsem precetla ted najednou. A jednim dechem. A musim Vam, Petro, vyseknout primo mega poklonu! Usly/i jste s Talinkou obrovsky kus cesty a udelaly/i uzasny pokrok. Ale to Vy vite nejlip:-))). To ja s nasim cernym Pometlem takhle uspesna nejsem, a hlavne – nejsem dusledna. Resim az “prusery”, nad “malickostmi” priviram nekdy i obe oci:-). Nebo radeji uplne oslepnu:-). Takze kdyz Theince vyklepu pulku bochniku chleba odnekud z jicnu, nemohu ani doufat, ze se flatka hbite neotoci a neskoci si pro tu druhou…100%, ze skoci, a radeji s ni rovnou zdrhne z meho dosahu. A kdyz jses, panicko, tak hnusna, tak si me hon! A i privolani je u nas takove lezerni – kdyz nema flatka nic moc duleziteho na praci, prijde hned. Pokud ovsem je prave zamestnana, vetsinou praci dokonci a teprve pote vesele pribehne. A co zname nejlepe je to Flekovy “…ted jsem byla uuuzasne vzorna, tak ted uz muzu…”.
    Jinak Petrin stale ceka, az se Vam bude chtit na prochazku…

    1. Dik za pochvalu, Ireno. Je fakt, že teď jsme zas po nějaký době poposkočili vpřed a je to moc příjemný. My důsledný být musíme, jinak bychom s ní venku nehli a tento způsob fungování je dost náročný po všech stránkách ? Petřín se určitě dočká, jen co to ještě kapek vyladine,nechce se mi ji honit někde u tanku, blbku? . Mimochodem, teď jsme se s jednou krásnou a vlídnou fletkou potkali, musela jste škytat.

  2. Vet se u Tydýta rozhodně řadí mezi lidi, od kterých by si jeden ani kůrku nevzal. Ale vlastně on si od jídlo nebere od většiny lidí. Návštěvy nadšeně vítá přesně do okamžiku než vytáhnou nějakou zaručenou psí pochoutku. To pak zhnuseně odchází :o). Tudíž ani nemám problémy s bufetěním. Ovšem Teddy si to bohatě nahrazuje oblíbenými parfémy se značkou H. Co dokáže vetknout za ucho a obojek, to se nedá popsat. Navíc si většinou vybere ten správný okamžik, kdy je třeba nasednout do auta, nebo třeba vkráčet do pohostinství. Jak nerada hulákám, tak když vidím ten pohyb letmo střemhlav s otočkou na záda, tak řvu jak protrženej tygr a výrazy jako čuně a dobytek jsou z mých slov ta nejslušnější. Ovšem k čemu mi to je …. :o)))

  3. Chudáci veterináři, nikdo je nemá rád? . Já právě zjistila, že Tali to má s exkrementy na oba póly. Neboli nejen žere, ale i parfémuje. Řvala jsem taky jak prorvaný Slaoy a pro tentokrát i naštěstí uřvala. Huf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..