Večerním sídlákem

 Jak jinak využít tyhle vedra, než že si v rámci socializace jít cárat do rušný části sídliště. Odpoledne k padnutí, takže pole nepřipadá v úvahu. A večer tam s Flekama zatím nelze. Takže když teď čoklidi mají dvě ranní procházky dlouhý, a jednu odpolko jen fakt na vyvenčení, tak večer se to musí natáhnout. Původně jsem chtěla jít s každým zvlášť, ale byla jsem dost unavená, tak jsme šli na hromadnou. A dobře jsem udělala. Protože Talimůra se na vodítku chovala jako dáma já tak měla možnost trénovat s Rumíčkem. .. že i jeho se ty povely týkají ?.

Prošli jsme si místní “kolonádu” kolem obchodů, podružili se s tatínkem a malinkou holčičkou, potrénovali pohyb u tramvaji a přecházení. A taky se učili, že paní se svítící hlavou od telefonu, není nebezpečná a není třeba se plašit a hromadné se přivolávali. Byla z toho nakonec moc příjemná víc jak  hoďka. Ti dva s sebou pak buchli do kanafasu a zmožený vedrem chrápali až do rána. No a já, zmožená prací a vedrem taky.  Ale řekla jsem si, že si to brzo takhle pěkně zopáknem.

2 komentáře u „Večerním sídlákem

  1. No když ona je chudera v tom tlustým kabátku, já jak mám ty nudisty, tak to je lepší. Včera je i Brtnik vytáhnul už do pole (když já se škvařila v práci do večera) a vykoupat a šlo to. V těchle hicech je ten krátkej kožuch výhoda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..