Jaké je to hezké, dvaaa voháři v městě, dvaa voháři na rynku!

Jsem si mohla dneska ráno zpívat. Kdybych to uměla a kdybychom byli na tom rynku. Ale tam jsme teda nebyli. Byli jsme na louce za domem. Pak u rybníčků, u jednoho paneláku, pak u jinýho paneláku a  ještě dalších dvou. Abychom stihli fšécky ty lakadla.

A že jich tam teda máme. To zas na rynku rozhodně nemají! ?. Třeba takový hounokřoví. To na rynku nenajdete. Takže tam by se ani nedalo trénovat. A dneska nám to ale šlo. Krom jedinýho malinkýho Tališkobrtnutí balkovýho a jednoho chlebovýho Tališkobrtnutí, to bylo supr, bezva, prima, výborný.  Na rozjezd jsme si, po slušném a  společném vypochodování z domu, dali zahřívací kolo s názvem Dva balonky ve hře. Kdy pochopitelně byl jeden balonek favorizovanej a nutně ho potřebovali oba.  Když se oba pěkně vylítali, poslala jsem je k vodičce, kam oba nadšeně vlítli, až se voda vyvalila z břehůch 😀 . Dali jsme si schválně pochod kolem hounokřovího a propochodovali jsme pěkně společně. I jsme společně vpochodovali na Talibufet, kde právě přišlo to chlebový škobrtnutí a Fleky polkly půlku krajíce. Bylo jim sděleno, co jsou zač a ponecháno na jejich rozhodnutí, co udělají s krajícem, který se válel opodál. Rozhodly se správně a tak pak dostaly moooc hodně moooc tvrdýho chlebíčka.

A stejně tak dostaly Fleky mooc a moccc tvrdýho chlebíčka- a nejen Fleky, Zrzeček si taky přišel na svý –  pokaždý, když se rozeběhly k některýmu z problematických míst a nechaly se krásně odvolat!!! Bože to vám byla krása!! Pak taky Fleky cvičily a pak si šly hňoustat žužlobalonek. Což jsem uvítala a mohla se privátně věnovat Rumíčkovi. No jenže….. to Fleky zblejskly. Dvakrát žvejkly a zkusily přemýšlet. Bez mozku to moc nejde, takže si zase žvejkly, čučely na nás……a pak se zvedly a klackovitě se přikohátaly k nám. A nabídly mi balonek. A JUCHÉÉÉÉ! Balonek letí, Fleky letí, chvilku Fleky letí vzduchem, pak po zemi, drapnou balonek a vytlemeně se valej zpátky. Že se taky budou zúčastňovat.

Tak jsem toho využila a šlo se k protějšímu domu, k místu, který Fleky moc a moc přitahuje. Se uvidí, řeklo si Koláče. A taky se vidělo. Fleky se převlíkly za ÍPO psa a pěkně byly spořádaný, šly u nohy a čuměly s vyvrácenou makovicí do výšin.  Pak se pěkně řeklo, že se jde domů,  čoklidi vylítli na podestu, dostali odměnu, střihli jsme si ještě jeden slušný odchod z domu a pak “Šup na ty pelíšky, vy drbani mokří! Já už musim do praséé!”… “A suchar nebude?” “No bude, neboj, vo ten nepřijdete. Jen se ešče převlíknu, v týhle garderóbě, tam nemůžu.”

Dostali ten suchar a pak už jen bouchly dveře a já šla do procesu.

2 komentáře u „Jaké je to hezké, dvaaa voháři v městě, dvaa voháři na rynku!

 1. Kuš teda ted jste mě dostala,prej-zkusily přemejšlet,ale bez mozku to moc nejde
  jako dobrý,fakt dobrý
  no já vždycky v práci říkám,že já někde mozek mám,ale nevím kdeještě se prostě nenašel

  to vždycky říkám,když mě někdo řekne ,no to tě nenapadlo,že to máš udělat jinak,no nenapadlo no,
  jako jestli já nejsem s flekama vzdáleně příbuzná
  nebo je to tím,že jsem střelec,napřed střílím a pak mířím,a ona to Talinka podobně

  1. Nojo, no, prostě to nejde, když má někdo nesmrtelnej mozek (kde nic není, ani smrt nebere 😀 , že jo 😀 )

   Já říkám, že si můj mozek vzal dovolenou.
   No pokud při svým pohybu světem, půlku živých bytostí ve svý blízkosti přizabijete, sežerete na co přijdete a hrozně chrápete, tak jste určitě z Tali přízně 😀 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..