Jaká byla Talinka ondynoj ráno?

No hodnááá, hodnáá, nejhodnější!! Unavená po víkendu, vláčná z hárání a tím pádem moc milá princezna to byla, když jsme šly spolu na soukromou ranní procházku.

Rumíček šel první a aby měl možnost si vyčistit ten svůj dohoukanej zrzavej mozeček, šly jsme spolu do sídláku naprosto opačným směrem, než vím, že šel natuty Brtník ráno s Talířkou. Bylo krásně, courali jsme si spolu, povídali, házeli jsme balonek, čutali jsme balonek, procházeli se podél potůčku a malilinkatě dělali, že trénujeme poslušnost, ale jen tak, aby to nebylo moc poznat . Když jsem ráno vstala, povalovala se Tali na pelíšku přestěhovaném do obýváku a Rumíček kraloval v kůchni. Moc dobře ví, ten holomek, že mám pro něj slabost, takže ač byl do tý doby zticha, tak jak jsem vstala, začal kvokat. Vzhledem k časné ranní hodině, jsem musela na svou slabost zapomenout a žádat ho ať laskavě drží tu svou rozkošnou………. hubu! Splněno. 😀 Dostalo se mu pomudlání a do ručníku zamotaných dobrůtek a já se mohla jít přívítat s Tali a pak se  věnovat hygieně.

Než jsme si vyrazili s Rumíčkem, dostala Tali taky pár dobrůtek do ručníku, aby byla za hodnou a my si šli s Rumíčkem užít pohodový ráno. Je to vždycky takový milý procházení, kdy oba víme a máme na sebe čas a prostor. Tali vzal ráno na dlouhou procházku páník a já jsem původně měla jít jen fakt na poslední chvíli před odchodem, čistě “na čůranou” . Jenže jsem si ráno přivstala, vlasy se (ZCELA PODLE A PRORADNĚ!!!) tvářily, že vypadají vzhledně a úpravy, natož mytí, netřeba a tak mi vzniklo malé časové okénko.  Byla by škoda ho nevyužít. Secvakla jsem k sobě dvě vodítka, ať má Tali větší volnost pohybu a vyběhly jsme s tím, že se uvidí, jak se to vyvrbí.

A vyvrbilo se nám to moc hezky. Měla jsem možnost venčit zcela a dokonale civilizovanou psí dámu, žádný kopyto, který chce zlobit. Vyšly jsme spolu, prošly jsme se spolu, BYLY jsme tam spolu, Tali se na mě pořád otáčela, obešly jsme si to kolem, zašly k rybníčkům a trošku cvičily pozornost, házely si s balonkem, a několikrát si střihly vodítkový a moc hezky provedený přivolání.

Takže to jsem měla jako bonus. Dvě krásný ranní prochajdy s moc hodnejma pejscima.

2 komentáře u „Jaká byla Talinka ondynoj ráno?

  1. Gratuluji, moooc Vam to preji! Povzbuzeni pro nekdy v budoucnu, az bude Talinka zase za Svehlavicku:-). Vim, o cem mluvim…

  2. Jojo, tohle si člověk musí někde špórovat stranou, když je takhle hodná. Protože tak jak ona se umí hodit zpátky, to se teda nestačíme dost divit, jak se propadne až zase na dno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..