Kritickej den aneb…. blbý a blbější

Říká se, že středa bývá při pobytu na horách kritickej den. Netušila jsem, že bydlíme na horách.Ale halt asi jo! Jinak pak nechápu,proč byla středa tak kritická a to hned od toho božího rána, kdy byli oba na přetrhnutí. Asi aby si drželi oba imidž, bylo to odpoledne snad ještě horší. No ne snad! Určitě. Voni snad uzavřeli sázku, kdo z nich bude blbější. Blbej a blbější, fakt naprosto. Ani s jedním se nedalo komunikovat normálně. Rumíček, můj zlatej hošíček byl……… čtenářstvo promine, ale duše si potřebuje ulevit……. takže byl napřesdržku. To jinak fakt nelze kvalifikovat.  Ne že chodil se slinama jako vopratě, ne to bylo málo. Musel mít hubu plnou pěny, jak steklej péf. Uši nejen že neměl, ale nebyl tam evidentně ani von.  A jak jindá stačí se důrazně připomenout, tak prostě…….. ne, byl za blba. Jedině to, že je to jinak můj pupík hodnej ho zachraňovalo před rozčtvrcením /a pak taky to, že jich fakt doma víc už mít nechci 😀 / . Ten pes prostě neznal jedinej povel . A to dokonce i v bytě u mámy, kde jsme zas byli popracovat na třídění a kde se po nich chtělo jen to, ať se někde chvilku svalej, setrvají tam a neprudí a už vůbec se neperou, nelozej do skříní, nevytahujou věci- to předefším Fleky, páč ta strčí ten svůj dlouhej rypák fšade a fšéécko ji zajímá. Rumíček je normálně jen zvědave, normálně. Tentokrát, to vůbec nechápu, co ho to napadlo, vběhnul do předsíně, stoupnul si na zadní!! a vytáhnul žlutou fleecovou deku. Asi aby tu stračenu flekatou trumfnul, či čo. Než jsem stačila zasáhnout, vytáhnul jí z obalu, a rozroloval předsíní (teď se tomu směju, když to píšu, ale v tom vedru, kdy v bytě byla třicka, z člověka lilo a chtěli jsme jít co nejdřív ven a oni byli jak šáhlí….. ). Strašlivý, strašlivý byli vobáááá. Když jeden byl hodnej, rozpohyboval to ten druhej a naopak. Ubezdušili byste je z fleku. A venku si to jeli dál.  Já se vlastně divím, že ještě máme plnej počet psů, či spíš, že nejsme vůbec bez psí. Ale……….. to bych zasejc nemohla mít takový hezký ráno jako bylo dneska.

 

7 komentářů u „Kritickej den aneb…. blbý a blbější

 1. OK,, Petro, prosím, nějak mi zakažte vkládat komentáře – já jinak neodolám a už asi musím být nudná … Tak jen ještě story z minulého víkendu. Trávila jsem ho s Theinkou, u rodičů mého zetě v jižních Čechách. Podotýkám, že na zahrádce si vybudovali sice krásné jezírko s vzácnámi rybami, ale mezi náma – určitě jen proto, abychom tam s flatkou zase tak často nejezdily, protože chápete – Thea, voda, ryby…jasný, ne…? Takže jsem v sobotu vyrazila s černým Pometlem na cca 10 km procházku, vše bylo v pohodě, vrátily jsme se domů. Na zahradě společnost asi 10 lidí – kamarádů- grilovalo se. Tak jsme se přídaly, já se usadila jako dáma na dřevěnou lavici, v ruce skleničku vychlazeného Prosecca, čekám na grilované masíčko. Následuje mé totální zatmění – Theu znám, znám, znám…vím, co dovede, přesto: nechci, aby otravovala ostatní, vím, že je jí horko a jezírko čeká a láká – a přes povel zůstan jí neveřím, připínám flatku na vodítko a to si ležérně navléknu na zápěstí. Jsem prostě idiot, každý ví, co následovalo – sedím zády k vratům, dorazila další návštěva, Thea vyrazila vítat, jak dokáže jen ona, tzn, ulízat obět k smrti, povalit, pošlapat …z lavice jsem provedla ladný kotoul vzad, nohy nahoře, Prosecco v háji…Zazdila to má dcera, která se s výkřikem “maminko, co to děláš, jsi v pořídku…?” mě snažila zvednout! Zvedla ale hlavně všechny hosty… Já jsem přežila, trapně je mi i ted, a na komentář Dominiky – ” no, víte, ona Thea mámu opravdu vycvičí” jsme alergická!!!

  1. Eeeejch, nooo hezký!!! Myslím, že se parakoutoul dá ale naučit i jiným, méně náročným způsobem 😀 . A zase – jako bych viděla Talířovou, poděla flekatýho. Obávám se. …. že jména od T s sebou evidentně nesou určité povahové vlastnosti 😀 😀 😀 :D. KOmentáře vám zakazovat Ireno rozhodně nebudeme, protože jsme rádi, když si sem lidi přijdou povídat.
   Ty fotky – může se sem možná dát odkaz? Zkusím

   http://img23.rajce.idnes.cz/d2303/13/13942/13942532_c39497d87dec990a8d3227323e5ddfb5/images/P4150159.jpg?ver=2

   Edit – to jde ale asi jen u fotky, která je někde na webu.

 2. PS: škoda, že sem nejdou vkládat fotky – dala bych sem jednu vychechtanou, škodolibou flatku, úsměv od ucha k uchy, jazyk na vestě – psy nepolidšťuju, ale ta lidská škodolibost jí prostě koukala z očí! byla zase sranda, vid, paničko:-)))

 3. Ireno, fotku zkuste vlozit do diskuze, v horni oranzove liste a pak si muzete jit i jen tak popovidat.

  fotku v diskuzi muzete vlozit primo ze sveho pocitace (jen si nejsem jista, zda si nemusite vytvorit ucet). Povidat si na foru muzete bez uctu, ale s tou fotkou z hlavy nevim…

  a privadite me na myslenku, ze jak se vratim k PC, mohla vych do diskuze udelat zvlastni sekci “fotky od ctenaru” nebo tak, aby to melo svoji navaznost pekne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..