Dneska toho moc nebude

Páč se mi nechce psát, že jsem oba čoklidy ubezdušila. Téměř 😀Vzhledem k tomu, že byli oba bez rozdílu a tlapou společnou a nerozdílnou na zabití, takže jsem procházku zkrátila, neb nemám sil na to kopat dva veliký hrobečky, není tudíž o čem psáti.  Fčéra se byli koupati, neb v tom vjědru se nedalo dělat nic jinýho a taky na nic jinýho nebylo sil 😀 oba jsme byli s Brtníkem sice nadupaní, ale taky značně nevyspalí.  Takže jsme se placatili doma s domácí výukou, která jak se ukázalo dnes ráno byla ovšem zcela k ničemu. Neb psům odjel mozek do kšá .  Jéžiš proč já si nepořídila malzétáka nějakýho?? Mohla jsem mít klid a ne lítat jako pitomá furt někde!! Nebo pekinéze, ti jsou vůbec skorem nepohyblivý. Jenže to bych to zas furt musela česat a to mě neba. Tak naháče asi. Nebo líp – dřevěnýho pejska nějakýho!! Tak!

Ale – pozvednul mi náladu ftípek z NP, tak jej pošlu dál do světa, ať se tu tomu nesměju sama:

Táta říká dcerce: „Jestli zítra dostaneš z tý písemky horší známku než jedničku, zapomeň, že jsem tvůj otec.“
Druhý den se otec ptá: „Tak co jsi dostala z té písemky?“
Dcera po chvilce odpoví: „A vy jste kdo?“

😀 pohotová dífčina 😀 😀

 

 

4 komentáře u „Dneska toho moc nebude

 1. Jé, Petro, já Vás hrozně ráda čtu – občas mám totiž pocit, že se pohybuju pouze mezi snaživými, hodnými, vychovanými psy, jejichž jediným životním cílem je potěšit pána/paničku :-))). no, na tom určitě není vůbec nic špatného, ale já se pak cítím jako naprosto neschopný kynolog s příšerně nevychovanou a rozjívenou flatkou. A u Vás mi aspoň ty fleky dávají naději, že nejsem na světě sama – tedy aspoň dočasně, než Vy ji zpacifikujete! Takže – Vy jste nechtěla kopat 2 hrobečky, ale u nás asi bude co nevidět běhat 8 malých flatek, protože má tu černou potvoru rozčtvrtím a pak ještě každou tu čtvrtku rozpůlím!!!

  1. Ireno – nedělala bych to. nebo tedy aspoň tehdy ne, dokud bych neměla potvrzenou rezervaci. V Bohnicích. Klidnej malej vypolstrovanej pokojíček a osobního lékaře. Jinak skončíte na společným pokoji, přivázaná k posteli 😀 a to nechceme nikdo. Takže vofafrně s tim půlením 😀 , byli by v přesile. Stačí, když jsou dva, jako u nás.
   Jak jááá byla ščastná, když jsem měla pejska snaživýho, co se snažil potěšit paničku. Tetkon je to zločineckej gang. dostanou voba kouli na nohu a bude. 😀

 2. taky mám jeden:
  Já: sakra, to je nejhorší díra v Bosyni
  Kačenka: já znám ještě horší
  o cca 200 m dál
  Kačenka: támhle
  Lucka: no ale tam se jet nedá
  Kačenka: ale dá se tam spadnout

  Jinak se hlásím do spolku neposlušných psů. Naši psi jsou poslušní adekvátně výchově. Nechlubím se tím, jen to konstatuju.

 3. Kachna

  ………..Kačenka: ale dá se tam spadnout………..

  😀 😀 😀 😀 bomba!! Tvoje děti nikdá nezklamou 😀

  No tak Rumíček je neposlušen velmi neadekvátně výchově. Nebo teda byl, měl prostě blbej den, ale byl poprvé v životě na roztrhnutí teda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..