JA!!!! NEIN! RRRAMŠTAAAJN!! A taky, jak měl Rumíček z ostudy kabátek!

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! BYLA TO BOMBÁÁÁÁÁ BOMBÁÁÁÁÁ NEJLEPČEJŠÍÍÍ BOMBAAAAAA!!!! Říkala jsem si, jestli, když je to druhejk koncík za sebou, jestli to nebude takový jako slabčejší…………. AAAAA NEBYLOOO, BYLO TO EŠČE LEPČÍÍÍÍÍ. Jsem nadupaná jak ten generátor, co tam mají na výrobu életriky!!! Ty jo – úplně nejvíc první řada a………. zážitek nejkoncertnější ze všech, při dvou písničkách jsme s Herr Lindemanem vyměnilï dokonce i  dvakrát gesto. Já uďála kolečko místo mávání rukouch, (tak jako mávali ostatní, páč nejsem přece  ten daf! 😀 ) a von na odpověď taky uďál  rukou kolečko, a pak jsme  ešče střihli zoči voči. Hošíčci byli rozjetý víc než fčéra a my šli ze stadionu uřvaný a ščastný.  Koupili jsme si pivíčko, páč přece ty kelimky, že jo. Sice už doma jednou jsou….. ale!!! Není jich nikdá dost, takže do práce už jsem si vzala další do sady 😀 . A volným krokem šli letní nocí na tramvaj. Zastavil nás telefén a kamarád Pepa, který se akorát dostal ze staďáku a byl taky u stánku pro pivíčko. Tož jsme se vrátili a společně pak oslavili nejen koncert samotnej, ale taky Pepovo životní jůůbiléjum. Jägermeisterem , co tam prodávaly dvě sličný slečny a tak pánové uvítali možnost nejen nakupovat, ale taky komunikovat 😀 , bavila jsem se na jejich účet spolu se sličnejma hosteskama. Po prvním nákupu slečny neomylně vždycky zamířily zpátky k nám 😀 😀 . Byl to úžasnej úžasnej večer, kterej nadlouho přebil všechno negativní, co se mi poslední dobou postavilo do cesty. JUCHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!

Ale on byl celej ten den suprovej. Než jsme šli na koncík vzali jsme pesany na výlet. Nouzov, Kyšice, les, obídek a koupáníčko. A Talířová byla…………………… TAKY NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍ!! Taky bombovááá!! Skorem jako ti hošíčci 😀 . Páč co? Páč byla velehodná. Pěkně navolníčko, hlasem ovladatelná, lítala si po cestičkách a….. hezky se učila si nás hlídat. Jak se někde zamyslela, začuchala, šup my do keříkůch. A ticho, ticho, Rumíčku zůůůstaaaň. No a podívejme se, kdopak nám to tady běží??? Tááálinkááá, malinkááá, hodnáááá! A uuuuuž letí piškůt vzduchem, aby si ho mohla v letu chytit a když přišla úplně blíž, pěkně nášup buřtíčka.  Ve vodičce řádili s Rumíčkem. Každej se svým balonkem, kterej mrcha jedna tenisáková – furt se tý Talince ztrácel 😀 . No může vona vědět, že ho má pod pupkem??? No nemůže, nemůže, protože je pitomáááááá 😀  😀 Pak si šla Talinka pádit potůčkem ščastná jako blecha a………. Rumíček se ubytoval v bahně. Asi taky chtěl jít na koncík, protože si vyrobil úúúplně černý nožičky 😀 . Tali aby nezvostala pozadu, se taky vyšňořila, takže jsme je museli jít vyráchat znovu a pak už hezky šup zpátky. Vedro bylo děsný a já si říkala, že na stadionu cípneme.  Aaale necípli jsme, necípli, páč na to nebyl prostor. Byla to fakt taková pecka, že člověk nevnímal vůbec ničehož. A pak se najednou probral a konec, ende , šlůůůs.  Tak doufám, že se hošíčci pochlapí a s podzimem se zase min. na dosah v Evropě ukážou.

Jo a proč má Rumíček z vostudy kabátek?? No páč si to dneska s Talířovou prohodili, víte? Talířová sice večerní venčení trochu prokaučovala, ale asi se jí to přes noc rozleželo, takže  – JAKO BYLA ÚPLNĚ VZOROVANÁ????? CHÁPETE TO?? A ten, kdo dneska “zlobil” byl Štajník? Prej nemá uši??? Von?? Tak když je našel, tak aby nezapomněl, že je má, tak místo uzlu na kapesníku……… byl na vodítku!! Zatčenej. A pak ešče hůř – by na couračku, neboli táhnul vodítko za sebou 😀 😀  . Jehehéé, škoda, škoda, že jste neviděli jeho výraz 😀  😀 , útrpnost sama. Tááá vostuda, takovej velkej pán a má couradlo!! 😀 😀 . Tali dneska opravdu překvapila. Sousedka od Dášenek ji moc pochválila, jak hezky funguje navolno. Ujistila jsem ji, že si to ale vždycky poctivě odběhám, sousedka pravila, že mám takhle zrána fittnes zdarma, kdo to má?? Tali se družila s partou vzrůstem malých pejsků a chovala se opravdu moc hezky. Nebyla za kopyto hromotlucký, mohla jsem ji chválit a chválit, pak jsem prostě zavolala, že jdeme domůůů a šlo se. Když se k nám řítila černá fenka ze sousedství, ustála to, seděla, nechala se prokrmovat a pak šla prostě pěkně domů. Táááákže – supr, supr, šéécko supr.

3 komentáře u „JA!!!! NEIN! RRRAMŠTAAAJN!! A taky, jak měl Rumíček z ostudy kabátek!

 1. mame se podivat na konkretni minutu kde ses treba i videt? nebo pro nase poteseni zaznam? 🙂

 2. Tam nás nenajdeš, tohle je z neděle a daleko od nás, my byli u pódia. Koukala jsem ešivá nás někde nenajdu, ale ani neděle ani pindělí. Ale – když koukneš tady:

  https://youtu.be/5vTp4bz09Zc?t=141

  edit, -netrefila jsem to přesně, moc brzo. Tak tady??
  https://youtu.be/5vTp4bz09Zc?t=144

  mělo by tam být – pokud se mi podařilo dobře zkopírovat?? – zachycený trošku to kolečko rukou, co strejda Tilda odpovídal na to moje kolečko co jsem dělala.

  a ano prosím pro potěšení záznam do pléna, s povinným shlédnutím 😀 .

  Edit dva – a ještě zoči voči:
  https://youtu.be/OCsDH3VjoFg?t=3548

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..