“DEPEŠ MOOOD!!” Kterak Koláče tak trochu o hlas přišlo a tak trochu neslyší.

Jsem jako ta Talířová – nic neslyšim. Teda slyšim, ale blbě 😀 . Páč fčéra byla ta kuldůra!!!!!Z práce švihem domů, psům připravit krmení a hodit se do slavnostního. Naleštit vysoký botky a náležitě se vyšnořit, přeleštit černý nehty . To na koncert muší bejt, to bez debaty 😀 . Pravda, nebylo to na dlouhou róbu, ale to taky nejni náš styl, žeáno.  V šest jsme se srazili s Ajšovejma a bez zastávky (to si dovolím pro některé zdůraznit, že BEZ ZASTÁVKY NA POŠTOVCE!!) jsme to valili směr stadion. Tramvaj byla od Anděla celočerná a nepropustná. Špendlici by špatně propadávali. Tak jako vždycky.  Ještě s Ričrdem se srazit. Tam co minule.

Je to zajímavý, jak se ti chlapi domlouvají. Prostě se sejdeme tam co minule.  Tak jako, že tam bude lidijůch daf??? No a?? Si zavoláme, ne? Čím asi, když ani Brtník, ani Koláče s sebou telefén nemají, he?……… No naštěstí  nejsou fšicí jako my, takže Ajšopáníček ten telefén měl a spojení proběhlo, místo upřesněno, takže jsme na stadion mohli jít v plným počtu.

A šup hezky na plac a dopředu. A já se musela pustit do čarování. Vypadalo to totiž na déšť. A to mi dřívávějc docela šlo, zastavit na chvíli déšť. Tak jsem si to zkusila po dlouhý době znovu a……….. Joooo, maj mě pořád ešče rádi, po pár kapkách šlus, Ende a konec. Takže  se mohlo konečně začít. Miluju tu atmosféru těsně před tím, než koncert začne, jak se ta předkoncertní hudba pomalu zhušťuje a dostává člověka do pohybu, startuje to, napětí stoupááááá, člověk se nemůže dočkat, začne se pískat, hulákat a pak JOOOOOOOOOOOOOO!! Už!!!

Pořád je to stejnýý! Člověka to spolkne. Aspoň mě teda jo. A nejlepší jako vždycky ale byly stejně starý pecky. To vždycky stadion úplně vygraduje. Je skvělý vidět, jak jsou fšicí na stejný vlně, jak stadion řve úplně celej, jak stejně vylítavaj ruce v gestech, mává se, tleská. Hromada energie, která lítá mezi pódiem a narvaným stadionem. ….”Home!!! Jooo hrajou Home!!!!!”,  “Somebody!! – moje nejoblíbenější!! Enjoy the Silence…..Joooooooooooooo- In your Room !” nebudu vypisovat celej playlist, nebojte 😀 . To jen emoce mě ještě neopustily a cloumají mým majestátem 😀 . A klip k In your Room byl suprovej.  Potíž je vždycky, že čék neví, jestli – koukat na pódium? Na běžící klip, nebo sledovat obražofku, která zabírá pódium. Hrozná schíza.

Smekám klobouk za nápad zahrát poctu Davidu Bowiemu a zahrát jeho Hero. Dave si to užil a páč mi přišlo, že lidi moc neregálujou a bylo vidět, že si toho všiml, tak jsem to tam u nás roztleskala, ať se to trochu rozhejbe,páč si myslím, že se to patřilo. Povedlo se.  Stejně tak, jako se podle mě, povedl celejk koncík. Tu akustiku ponecháme stranou, páč dle mě to na Slávce není poprvní.

A já si od rána furt jedu : “In jóoor růůům, jóooor brnig ááájs…….” A vydržím si s tím až do neděle, a do pondělí, kdy si  pochopitelně přeladím na něco v germánštině a pak až do Mnichova. Supr to bylo, supr. Jen teda pravda- ne kynologický :D, neb zrzavoflekatí nekynologicky chrápali po vyvenčení doma a byli velmi disciplinovaní, což mě tedy taky těší. Jen tedy s příchodem fleků je mnohem těžší udržet náš noční příchod domů v tichosti. Ale povedlo se i to. Rumíček se pak rozhodnul, že půjde spinkat do kůchně, tak jsme se tam ještě pomudlali a pak šup umýt, pomodlit a v jednu spát. Vstávání ………… to snad radši ani popisovat nebudu. A o tom, jak nefunkční mozek mám ze zážitků, se taky radši zmiňovat nebudu.

2 komentáře u „“DEPEŠ MOOOD!!” Kterak Koláče tak trochu o hlas přišlo a tak trochu neslyší.

  1. Petí :-)!!!! To jsem ráda, že sis to užila a nejen Ty :-). Myslela jsem na vás a v duchu taky rozháněla případné mračna. u nás byl nádherný, slunečný večer, tak jsem vám ho taky přála…Tak až se Ti vrátí sluch a hlas, cinknem si.

  2. Ahooooj Petii!! Bylo to super!! Když jsme stáli před staďákem, zatáhlo se to blbě. Na ploše pak začlo i trochu pršet. Tož jsem se do toho pustila a…… vyšlo to! Pak se ještě chvilku objevila voda, tak jsem říkala Neee- eščenéééé!! 😀 a vono teda neee, přestalo to. Koncert byl super. Já miluju tu atmosféru , tu energii. Dneska se mě ptal šéf, jakej je rozdíl mezi tím pustit si to doma do sluchátek a být tam. Neměl to dělat. Dostal sáhodlouhou přednášku 😀 o energii mezi dvěma body, o tom jak funguje stejně naladěnej stadion, že tomu se nic nevyrovná. ….. odsouhlasil mi to 😀 Byl to zas po delší době zážitek! Jo a ještě jsem na příjmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..