Chalupáři :-)

Naprosto výbornej víkend jsme si užili, majne líbe Kindr. Bylo krásnově, u nás žádný buřiny, žádný kroupy, jak slibovali, jen se v sobotu kapek ochladilo. Což ale pochopitelně uvítali zrzavoflekatí, neb mohli řádit na louce jak černý ruce:

Nebo se taky vyučovat v čekání a přibíhání

Rumíček si procvičil, jak dělá ten cíplej pejsek:

A… Talinka…. Talinka…. tak ta se rozhodla rodit a hledat si vhodnou porodnici:

No a já se věnovala taky trochu záhradě:

A Rumíček bádal:

 

a takhle nám doma mezi tím vykvetla Bromča:

Bromča kvete

6 komentářů u „Chalupáři :-)

 1. Ale to je krasna fotoreprtaz, moc hezky jste se meli. Rumicek pozuje jak profik. Ovsem, co jsem to cetla, ze by faleska nastupovala? To velky lity, at se to obejde bez mlika.
  Btw, slovo “bromča” zni naprosto priserne! 😀

 2. Fifi

  díkec za pochvalu, bylo to fajn. Na chalupě teď funguje docela prímově. A ano prosím, faleška zde. Cecíky má nalitý – teď už všechny a v podstatě zítra by měla porodit 😀 :D. A Rumíček je z toho taky hyn, neb mu hormonálně pěkně voní.
  Jak u vás? Co smečka?
  Bromča náááhodou dost sedí-na bromélii jednu. Tentokrát kvete nějak v mezičase. Kvete vždycky na vánoce – jednou za rok. A teď si střihla opáčko – asi jako překvapení.

 3. Ouje, tak to teda fakt nezavidim, nalita hned po prvnim harani. Zkus ji varit ten malinik, jak jsme se bavily. Snad ji nebude Rumajzl ucucavat. 😀 Bromča – jako, kvete ti krasne, jen me to slovo nejak drazdi, nevim proc. 😀 Asi jako antina, veterák apod. 🙂
  U nas byly narozeniny, Kremylek oslavil 12. 🙂

 4. 12!!!! Fakt? ale vůbec na to nevypadá! Teda bráno podle těch fotek, cos dávala minule. Tak to já jí musím popřáti nějak specialisticky….

  a zde padarók?:

 5. A ešivá si tak Křemýlek měl možnost všimnout vzácné, lehké podobnosti mezi gratulantem/či spíše tkou a Pruhy? Jen gratulující jest trochu něžnější podoba 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..